Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki? Lent a tobbi

Mit vegyek neki? Lent a tobbi

Figyelt kérdés
Van egy 13-14 eves legjobb baratnom es ma van a nevnapja nem tudom mit vegyek neki, valami aprosagot szeretnek amit a varosban megtudom venni, mert edzesen holnap utan talizunk. Neve: Virag Gondoltam valami olyanra ami egy virag de nemtudom dobjatok lecci jo es ertelmes valaszokat ?

2012. nov. 26. 20:53
 1/2 anonim válasza:

szerintem vegyél neki csokit meg esetleg sajátkezüleg is csinálhatsz akár egy cd-re dekopázs technikával valamit..pl ráragasztasz egy virágos szalvétét vagy esetleg amilyen évszak van(mert nem tudom mikor van virág...xD)ahoz illő vagy kérdezd meg mi akedvenc mintája és valami hasonló szalvétát ráraksz vagy van egy olyan oldal ahol nem is olyan drágán vannak fülbevalók az ezüstnekem.hu ott találhatsz neki valamit ami még kb 1000 ft alatt van...meg nézz utána ilyeneknek hogy ajándékötletek vagy ajándék névnapra ,apró ajándékok,olcsó ajándékok ilyesmik remélem segítettem... ja és ha esetleg a cd csinálnád keress rá neten mert nem akarom az egészet leírni...itt van néhány oldal itt taán találsz valamit:


[link]

[link]

[link]

2012. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi vegul karkotot meg egy olyan viragot vettem neki ami a fenyre mozog jobbra-balra :) meg csokit =)
2012. nov. 29. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!