Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a rövid angol szöveget?

Figyelt kérdés
Ok,good..I'm quite satisfied with the condition and price. I will be paying the PayPal charges from my account and i will be paying directly into your PayPal account without any delay, and i hope you have a paypal account. If you have one already, just send me the address to send it to, which is the email address you use for it or you can send me a paypal money request, so once i receive the details i will go ahead with the payment through PayPal and then i will contact my shipping company after you get the payment. I will need your home address for it to be Picked Up by the Shipping Company..
2012. nov. 15. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Legjobb angoltudásomat bevetve...


Oké, jó... Eléggé meg vagyok elégedve a feltétellel és az árral. Ki fogom fizetni a PayPal díjait az én fiókomból, és egyenesen a te PayPal fiókodba fogok fizetni késedelem nélkül, és remélem, van PayPal fiókod. Ha van már, csak küldd el a címet, amire elküldhetem, ami az email címed, amit használsz hozzá, vagy küldhetsz nekem egy PayPal pénzkérést, szóval, mikor megkapom a részleteket, megkezdem a fizetést PayPalon keresztül, és utána kapcsolatba lépek a kiszállító cégemmel, miután megkaptad a fizetést. Szükségem lesz hozzá az otthoni címedre, hogy felvehesse (ezt a valamit) a szállító cég.

2012. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. nov. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!