Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Tanacsokat...

Mit csinaljak? Tanacsokat szeretnek.

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel mar egy ideje szemezgetunk,mosolygunk egymayra.a problema h annyira nem tudok nemetul.o nemet.egyik nap leszolitott es elmondtam neki mi a szitu.szexet szeretne.lehet csak azert mondta a sexet mert nem tudok nemetul??ezt azert megertettem:).mit tennetek a helyemben??baratom nincs nem is akarok.

25/l


2012. nov. 14. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg b@szasd meg magad.
2012. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Idiota...
2012. nov. 14. 22:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Remek, még egy nyugat-európai, aki megerősíti majd a hazájában, hogy a pletyka igaz: a magyar nőknek udvarolni sem kell, elég füttyenteni és máris rábuknak a rúdra. Aztán mire számítasz? Megcsinál téged néma csendben, elvégre elég, ha a hajadnál fogva irányítja a buksi fejedet, aztán szex után kitaszigál a bejárati ajtón, mert mi a francnak maradnál még ott... huh, micsoda élmény, ki ne hagyd..!
2012. nov. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Neked meg mi bajod van??mondtam egy szoval is h belemegyek.nem vagy normalis komolyan mondom.nem is imersz ne altalanositgass basszus.es a pasikkal mi a helyzet??ok meg futty nelkul is megdugnak barkit csak luk legyen rajta.oket miert nem minosited??fogadjunk te egy egy pocs pasi vagy...
2012. nov. 15. 08:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd át a kérdésedet, értelmezd, aztán majd rájössz, hogy miért ilyenek a válaszok. Esetleg fogalmazd is újra...


Mert így csak annyi jön le, hogy van egy német srác, aki tetszik neked, és egyszer csak minden kertelés nélkül kinyilvánítja, hogy mit akar: szexet. Na most erre egy magára valamit is adó nőnek maximum annyi a reakciója, hogy felszalad az egyik szemöldöke (függetlenül attól hogy tetszik-e vagy sem). De nem, téged komoly kétségek gyötörnek, hogy jaj mi legyen, mit csináljak...?

2012. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem ertem mi a baj a kerdesemmel.Azt persze kihagytam,hogy amikor megkerdezte egyböl rävägtam,a NEM valaszt.Nem vagyok egy olyan csaj aki bärkinek szetteszi a läbät.Söt 5ször meggondolom kivel feküdjek le.Szeretöm sosem volt....De itt vagyok 25 eves nincs pasim sem semmi...persze nem is akarok most komoly kapcsolatot!!!
2012. nov. 15. 19:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem, akkor nem, kész, maradj is ennél. Lehetnél picit magabiztosabb, mert így könnyen lehet, hogy valamikor olyan helyzetbe kerülsz, amit hamar megbánsz. Mellesleg nem hiszem, hogy 25 éves nőként nehéz lenne bárkit is találnod magadnak...
2012. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom...sajnos agyalok a dolgon nagyon.lehet nem lenne nehez talalnom valakit,de nekem nem kell.eddig sajna nem birtam senki mellett megmaradni :)...egyebkent ilyen tipus vagyok,hogy nehezen dontok vagy nem is tudok donteni.meg hogy melyik is lenne a jo.tipikus merleg vagyok :p
2012. nov. 17. 22:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébként ha nem jött volna még le, egyetértek az első két válaszolóval, csak én megadom az esélyt annak, hogy talán...esetleg...árnyaltabb a kép...

Szóval látom rugdosni kell téged, hogy csinálj valamit. Hát tessék.


Ha nem akarsz semmiképpen sem komoly kapcsolatot, akkor vállald az egyedüllétet annak minden következményével. Kényelmetlen? Ez van.

Ja hogy te kényelmes ember vagy...akkor áldozz fel az önbecsülésedből ennek oltárán, és döngesd meg végre magad valakivel, akit nem szeretsz... szimpla dugásra is találhatsz akárkit.

Vagy pedig szánd rá magad, és igenis alakíts ki komoly kapcsolatot. Áldozatokkal jár igen, törődni kell vele, igen. Ez is már csak ilyen...


Felejtsd el a 'szabad szingli' életérzést, mert egy mesterkélt hülyeség, úgy nem lehet élni. Ha nem bírod, továbbra is gyötörnek ezek a kételyek, készséggel átirányítalak az első válaszra. De aztán ne gyere vissza siránkozni, hogy rosszul sült el, de megbántad, stb...

2012. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sosem bantam meg meg semmit.ezutan sem fogok!!!!sajnalom h egyetertesz az elso kettovel.meg az elsovel annyira nem,de szebben is leirhatta volna.a 2.meg ne minositsen amig nem ismer.ennyi!!!majd raszanom magam a komoly kapcsolatra ha egy olyan valako jon akivel el is tudom kepzelni.nem a szoke herceget varom,de eddig meg nem jott ossze nekem a dolog.azert meg nem leszek valakivel h legyen valakim.sosem voltam ilyen.de elegge eltertunk a tematol :).egyebkent meg tok jol elvagyok egyedul!!!!
2012. nov. 18. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!