Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet a laptopot hűteni?

Hogy lehet a laptopot hűteni?

Figyelt kérdés
a laptopom időnként kiszokott kapcsolni mert nagyon fel melegszik és ezt hogy lehetne megoldani hogy ne melegedjen fel a laptop hűtő talán jó?
2012. nov. 3. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
[link] keres neked megfelelőt én ezt ajánlom
2012. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem amit az előző írt, az nem az igazi, mert azzal, hogy fújod rajta a műanyag borítást, nem sokra mész.Szertinem már elég sok por felgyülemlett benne, szedd szét ha értesz hozzá, ha nem akkor meg vidd el e gy szervízbe, ahol kitisztítják neked jó áron.Az ilyen hűtő padok nem sokat érnek szerintem, ami esetleg hasznos, ha elemeled egy kicsit attól a felülettől, amin van pl. kupakokat raksz alá.

Mellesleg ha kikapcsol, akkor igen közel lehet a 100 °C-hoz.

2012. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
de, csodákra képes nekem is van egy ilyenen (nem ez) csak akkor kapcsolom be ha játszok egyébként csak ott van alatta, és sosem megy 40c felé
2012. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És hogy tud ez hűteni azzal, ha a műanyag burkolatot fújja?
2012. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy dolog lehet, ami miatt hűt, az pedig az, hogy elemeli az asztaltól, vagy ami alatta van, így friss levegőhöz jut a gép.De ezt pár kupakkal is el tudod érni, ha a talpai alá helyezed őket.Továbbá az sem árt, ha kitisztítod, mert hiába jut friss levegőhöz, ha nem tudja hol kifúni és nincs meg a kellő légáramlás és beszorul a levegő a notebook belsejébe.
2012. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*kifújni
2012. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm a segítséget!

Elfogom vinni a laptopomat kitisztíttat!

És választok ha kell laptop hűtött.

2012. nov. 4. 11:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Először csak tisztíttasd ki, majd rakd 4 darab kupakra és nézdd meg, hogy mi történik.Ha ez nem válik be, valószínűleg a notebook hűtő sem segítene.
2012. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2012. nov. 4. 12:16
 10/13 A kérdező kommentje:
milyen nagy kupakra?
2012. nov. 4. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!