Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Laptopot keresek, ami korszerű...

Laptopot keresek, ami korszerűbb játékokat is futtat. (Többi lent) Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de mindnél gamer-laptopokat ajánlottak, amik kifejezetten játékra specializálódtak, és természetesen mindegyik legalább 100 000 Forint. Én olyat keresek, ami nem konkrétan játékra van (pl Alienware - ez nagyon tuti csak sajnos egymillió Forint), de futtat néhány korszerűbb játékot, gondolok ezzel a Dead Space 1-2 -re, meg ha kijön akkor a 3 -ra is. Szóval pár modernebb példányra célzom (de hogy még mondjak párat: Spore, Runes of Magic stb) de a Dead Space -t azt mindenképp vigye :) Nem kell ehhez gamer-laptop, szerintem egy átlagos is elég, ami nem túl drága. De nem tudom, hol kezdjem a keresést. Mit ajánlotok?
2012. febr. 18. 11:54
 1/1 anonim válasza:
150-160 ért már olyat kapsz ami, a legújabbakat is elviszi médiumon:) válaszd toshiba,dell :) legjobbak
2012. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!