Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szűz Mária miért "Szűz", ha...

Szűz Mária miért "Szűz", ha már nem is szűz?

Figyelt kérdés

Na jó, ezt értelmesen megfogalmaztam. :)

Szóval, ha Szűz Máriának már van gyereke, akkor ugye nem szűz, de.miért így hívják?



2012. okt. 30. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom,(nem vagyok vallásos) akkor Mária tényleg szűz volt,és álmában jelent meg Gabriel angyal,és "úgy" lett terhes.Magyarán nem volt rendes szexuális aktus.
2012. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jah, akkor értem.

Valahogy nem volt értelme és kíváncsi lettem :)

2012. okt. 30. 19:35
 3/12 anonim válasza:
70%
Őt csak a halála után avatták szűzé
2012. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves vivinia! A halála után szentté avatták, nem szűzzé.

Egyébként úgy hallani legtöbbet, hogy a szent lélektől fogantatott, magyarul leszállt a szent lélek és hopp! terhes lett. Nem szexelt senkivel.

2012. nov. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát... mindenek ellenére eléggé fura. Nem tudom ki találhatott ki ilyen hülyeséget, mert az biztos, hogy nem igaz (bicsi a vallásosoknak)
2012. nov. 1. 07:56
 6/12 cerealkiller2 ***** válasza:
22%
van ennél nagyobb hülyeség is, de amikor ezeket kitalálta a vatikán, akkor vagy elhitte az átlagember, vagy az inkvizíció áldozata lett, az is nagy hülyeség hogy jézus a vizen járt, vizet borrá alakította, stb.
2012. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
15%
Köszönöm 6. látom vannak még normális emberek, akik tudnak gondolkodni
2012. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 cerealkiller2 ***** válasza:
0%
Én is köszönöm.
2012. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én ezekben a dolgokban egyáltalán nem hiszek. Jó, lehet hogy létezett meg keresztre feszítették és meghalt.de már azt kétlem, hogy föltámadt. NINCS ÉRTELME!

Ja, meg igen az, hogy a vizet borrá változtatja. Ennél nagyobb hülyeséget.

Meg meg az nagyon vicces, hogy vallásos ismerőseim imádkoznak, hogy valaki meggyógyuljon, erre semmi változás. Kész vicc. Ha meg elkezd gyógyulni, akkor meg mondják, hogy Isten segít! Nagy f*szt. Csak a szervezete kezdi feldolgozni!

2012. nov. 1. 12:41
 10/12 cerealkiller2 ***** válasza:
0%
a vallásos emberek minden pozitív dolgot arra fognak hogy isten segített, de a negatív dolgokra mindig az a válasz hogy isten útjai kifürkészhetetlenek, része a nagy tervnek.
2012. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!