Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy védjem meg magamat?

Hogy védjem meg magamat?

Figyelt kérdés

Egy lány tegnap belém kötött nem hagytam magam és én is vissza szóltam neki és hogy majd ő ellátja a bajomat. Jó tudom hogy engem sem kellet félteni és tehetek róla hogy ez lett a vége de a csaj vagy 170cm és 65kg is biztos van szóval elég nagy darab. én elég alacsony vagyok és vékony nem tudom hogy védjem meg magam ha oda jönne kötekedni

17.L



2012. okt. 24. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
170 / 65 nagy darab? Hát... Sanszos. De!! Ha ő nagyobb darab, akk te vszeg mozgékonyabb vagy. Gyorsabban tudsz ütni, stb. Nem szabad, h elkapjon, vagy földharc legyen !! Akk véged. Míg ő mozdul, 5x körbevered, de azért a biztonság kedvéért, legyen nálad bicska v valami ilyesmi! (ha szükséged van rá csak akkor fenyegess vele!) remélem segítettem :-)
2012. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen köszönöm szépen :)
2012. okt. 24. 20:26
 3/14 anonim ***** válasza:
:D igazán nincs mit! ha szükséged van pár tippre még, nyugodtan írj privátot!
2012. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak egy baj van hogy nincs bicskánk ..:/ az jó ha ollót viszek magammal? egy kicsit parázok hogy megfog ütni de próbálom minél inkább elkerülni mert szerintem ez egy elég primitív megoldás és nem is akarok nagyon le süllyedni a szintjére de hagyni se fogom magam
2012. okt. 24. 21:09
 5/14 kovpet ***** válasza:

Ülni akarsz? Nehogy már szúrófegyvert használj...

Vagy szaladj el (ezt javaslom ha nem vagy gyakorlott), vagy üss, de ne tedd tönkre 2 család életét 1mp alatt.

És járj Krav Magára.

2012. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
dehogy akartam megszúrni vagy megvágni vagy valami csak félemlítés képpen
2012. okt. 24. 21:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem hagytad magad, az már fél győzelem. Lehet csak kipróbálta meddig mehet el, de nem csicskultál be neki. Mindketten magyarok vagytok am?
2012. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A közelharc egyik legfontosabb szabálya, ha fegyvert rántasz azonnal használod. A támadó általában a majomkeringőben elhatározta, hogy megaláz téged, ha te erre fegyvert rántasz, de nem használod akkor te leszel megkéselve ahogy azt illik. Kár belefutni egy ilyen vélt társadalmi helyzetért vívott értelmetlen szituációba, ennek semmi köze az önvédelemhez.
2012. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kovpet ***** válasza:

Neutronlovagnak igaza van.


Te meg stressz alatt nem tudod majd utalni az eseményeket. NE vegyél elő olyan fegyvert, amit nem akarsz használni.

2012. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igen mind ketten magyarok vagyunk de a másik csaj elég "gázos" most nem mondom hogy én szent vagyok meg nem szoktam esetleg alkoholt fogyasztani de ő olyan társaságba van meg durvább dolgokat csinálnak

köszi a válaszokat :)

2012. okt. 25. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!