Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes a babám. Érdemes...

12 hetes a babám. Érdemes elkezdenem megint az elevitet hogy védjem őt is és magamat is ettől a nyavajától? Mivel oltatni nem oltatom se őt se magamat.

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Télen amúgy sem árt vitamint szedni, h1n1 ide vagy oda.
2009. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze,tudom,de mivel más vitamint nem merek beszedni a szopiztatás miatt. Köszi a választ :)
2009. nov. 10. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze! abba se kellett volna hagyni. Az Elevitet a tervezett terhesség előtt 3 hónappal kell elkezdeni, aztán szedni végig a terhesség és a szoptatás alatt is.
2009. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha te magadat mégiscsak beoltatnád akkor saját magadat is véded, valamint a szoptatással a kicsi is megkapja a védettséget tőled.

Nálunk mindenki megkapta az oltást és még én is szoptatom a második babámat.

Az Elevitet pedig nyugodtan szedheted vitamikiegészítésként, de az nem véd meg az influenzától. Mikor én terhes voltam és szedtem az Elevitet a 9 hónap alatt 5x voltam influenzás.

2009. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne oltasd be magad,mert annak nem bizonyított sem a hatása,sem az,hogy nem pont attol lesztek betegek.

És jó,hogyha szeded az Elevitet.Biztos már nagyon közhej,de naponta többször moss kezet,egyél sok zöldséget,gyümölcsöt és én is most hallottam(két helyről is),hogy jó,ha sós melegvizzel öblögeted a torkod és az orrod(és a babáét is)sós vízes vattapálcikával kitrlöd legalább naponta 1x.(ez megakadályozza,hogy a bacik és vírusok továbbterjedjenek a légutakon lefelé)..Egyébbként csecsemő és gyermekápoló vagyok.

2009. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oltasd be magad, így a baba is védettséget kap. Az Elevit önmagában nem véd meg az influenzától, én most jövök ki belőle, pedig szedem.
2009. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!