Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik isten? Mit gondoltok?...

Létezik isten? Mit gondoltok? Miért hisz mindenki benne?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Én öszintén szólva le nézem azt aki vallásos...
2012. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Mert az emberekenek mindig kell valamiben hinniük. Szerintem nem kell lenézni azt, én se vok nagyon vallásos, de ha nekik ez nyújt lelki békét. Szerintem hagyjátok úgy, ahogy vannak, nem kell velük foglalkozni. Te nem hiszel benne, úgy is a te életed.
2012. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mert isten van és ezt bizonyitja a biblia
2013. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze,meg hobbitok,sárkányok,trollok,varázslók,olifántok (vagy mi a franc),meg egyéb ilyenek is vannak mert a Gyûrûk Ura ezt bizonyítja!

Most komolyan,ha én írok egy scifit,akkor az úgy van,mert le van írva?Na hagyjuk is.....

2013. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ja meg akkor vannak Goa'uld, Replikátorok, Asgardiak meg csillagkapu is mert le van írva XD

de ha esetleg tényleg létezne akkor ha én a túlvilágon leszek akkor azt nem éli túl!

elvette tőlem a húgomat ezért csak azzal tud kárpótolni ha visszaadja vagy ha végzek vele!

2014. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!