Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami jó kis K-pop-os/Korea-s...

Valami jó kis K-pop-os/Korea-s verset/ idézetet nemtudtok? Nagy KPOP van vagyok. Negatív komikat nemkérek

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 19:27
 1/7 anonim válasza:
45%
Én csak a Gangnam style-t ismerem :D
2012. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:D Azt énis:D
2012. okt. 2. 06:30
 3/7 Hinamori ~Yoseob~ ***** válasza:
58%
sajnos nem tudok :/ de én is imááádom a kpop-ot :D kedvenc? :D nekem a BigBang és B2ST :D
2012. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cynthiaaa válasza:

Szia! Én ezt az oldalt javasolnám neked, itt rengeteg K-pop idézet van. :D

[link]

2013. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

jaaaj ne

inkább hallgastok metalcoret

2014. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én is hatalmas K-Popper vagyok! *-* kedvenc a bts! :$

Es hat en csak egy idezetet ismerek az meg..hat nem a legjobb de ugy van hogy: "Pabo vagyok, pabo vagy, mindenki pabo!" pabo jelentese: bolond, hulye :D

2015. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Nekem ezek a kedvenceim!

“Nem tesz boldoggá, ha valaki más mosolyát rabolod el, és helyezed az arcodra.” – Tablo, Epik High


“Az élet nem igazságtalan. Az élet az, ahogyan te alakítottad.” – Jay Park


 “Utálom a kétarcú embereket. Nehéz eldönteni, hogy melyik arcát pofozzam fel először.” – Junhyung, B2ST


“Az egyetlen dolog, amit az életben muszáj megtennem, az a halál. Minden más csak választás kérdése – beleértve a lélegzést is.” – G-Dragon, BigBang


“Kívülről úgy tűnhet, hogy sokszor vagyok vidám. De én is csak egy ember vagyok, és lehetetlen, hogy mindig boldog legyek.” – Bom, 2NE1


“Élvezheted a zenét anélkül is, hogy értenéd a nyelvét. A zene egy univerzális nyelv.” – CL, 2NE1


“Ahhoz, hogy koronát hordhass, képesnek kell lenned elviselni a koronád súlyát is.” – Jiyoon, 4minute


“Ha kell, sírok. Nem szeretem elrejteni az érzéseimet, mert akkor még jobban fáj.” – Kevin, U-KISS


“Nem bűn, ha beleszeretsz valakibe, akárki is legyen az. Az a bűn, ha nem szeretsz bele senkibe.” – Hongki, FT Island


“Az egyetlen lehetőség arra, hogy megváltoztasd a jövőd, az, hogy megváltoztatod a jelened.” – Seohyun, SNSD


“Csak mert különbözöl, nem azt jelenti, hogy rossz lennél.” – CL, 2NE1


“Az álom, amit egyedül álmodsz, csak egy álom, viszont ha másokkal együtt álmodod, az maga a valóság.” – Yongguk, B.A.P


“Ha nevetsz, vonzod a szerencsét.” – Onew, SHINee


“Ha a nyelv különbözik is, a zene ugyanaz.” – Kai, EXO


“Egyáltalán nincs rendben megbántani az embereket csak azért, mert nem érik el a te színvonalad.” – Amber, f(x)


“Ezer szó helyett inkább támaszt nyújts.” – Kibum, Super Junior 


“Ha szeretsz valamit, engedd el. Ha visszakapod, a tiéd. Ha nem, soha nem is volt az.” – Donghae, Super Junior


“Az élet túl rövid ahhoz, hogy másokat okoljunk.” – Jay Park


“Jobb gyűlölve lenni, mint ignorálva.” – G-Dragon, Big Bang

 

"Life is too much important to be taken seriously" -Taehyung, BTS

(az élet túl fontos ahhoz hogy mindig komolyan vegyük)


"Don't forget: beautyful sunset need cloudy skies" -  Ryewook, SUJU (ne feledd: a gyönyörű naplementéhez felhős égbolt kell)


"People change and forget to tell each other" - Jin, BTS (az emberek változnak csak ezt elfelejtik közölni egymással)

2017. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!