Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt kpop rajongó?

Van itt kpop rajongó?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki szereti a kpop-ot? És ha igen mi a kedvence? :) Én imádom,de nincs sok ismerősöm aki ugyanígy van ezzel max a legjobb barátnőm és a nővérem...

2012. aug. 10. 21:39
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
igen én nagyon imádom a kop-ot. csak és kizárólag kpop-ot hallgatok lassan 1 éve. ^^ de már 3 éve oda vagyok a koreai pop-ért.:D ^^ és ismerek még 4 embert aki szereti. ^^ nekem a Beast/B2ST a kedvencem nagyon imádom őket. de a többiek is jók . mindegyiket nagyon szeretem.
2012. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ohh de jó ^^ SHINee-t ismered? Amúgy én már több mint egy éve csak kpop-t hallgatok :))
2012. aug. 11. 10:11
 3/28 B2kgirl válasza:
Én is szinte csak ilyen zenét hallgatok és a BIGBANG a kedvencem, de nagyon sokat szeretek :) Sajnos nincs túl sok kpop rajongó ismerősöm, és ők is messze laknak :S
2012. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen.Én is így vagyok vele.Nem tudok kivel erről beszélni. Tesómmal mi is nagy BIGBANG rajongók vagyunk :)
2012. aug. 11. 13:17
 5/28 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a kpop -ot. Bár nem mindet, de nagy SHINee fan vagyok, és a Teen Top is elmegy.:) Amúgy, igen, az európaiak többsége nem szereti a kpop -ot ,mert ha meghallják ,hogy nem angolul van, már nem is jó. Pedig ez butaság... A koreaiaknak nagyon igényes zenéik vannak, és nekik élőben is gyönyörű a hangjuk. (Persze nem mindegyiknek.)
2012. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Milyen igazad van.:) Nekem még egy nagy kedvencem a B1A4 <3 Főleg CNU a kedvenc ^^
2012. aug. 11. 15:52
 7/28 anonim ***** válasza:

Én is szeretem! Sőt, imádom! SS501 a kedvencem, sajnos szüneten vannak, és még két évig biztosan, mert az egyik tag katona lett...


De amúgy rajtuk kívül rengeteg bandát szeretek, csak párat sorolok, mert a nap lemegy, mire a feléig eljutnék. :D


U-KISS, SHINee, NU'EST, CN BLUE, Super Junior, B1A4, MBLAQ... meg még egypár. ^^

Sajnos nekem is elég kevés ismerősöm van - személyesen eggyel sem találkoztam, csak facebookról kovácsolódtunk össze -, akik szeretik a K-popot.

2012. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Igen az SS501...azt én is sajnálom :( És imádom őket.


MBLAQ-nak a Hello Baby-je...Hát igen.Imádom őket is.Super juniort is :)2AM,2PM,MY NAME,CROSS GENE...Nagy korea b*zi vagyok :P


Én még facebook-on se találtam rajongót,vagyis akivel így beszélgetek meg ilyenek. :/

2012. aug. 11. 19:17
 9/28 anonim ***** válasza:

Hetes vagyok. Én is úgy találtam, hogy egy koreai rádión - seoul.fm - ismerkedtünk össze chaten, volt nagy meglepetés, hogy mindketten magyarok vagyunk - mert angolul vagy koreaiul szabad csak beszélni, nem tolerálják, ha az anyanyelveden beszélsz, mert jóval kevesebben értik meg -, aztán felvettük egymást facebookon, aztán innen kezdődött. Meg van több koreai csoport is. Mármint magyar K-pop csoportok... (hát, nem tudom, ez mennyire érthető :D)

SS501 nekem annyira a kedvencem, hogy miattuk kezdtem el megtanulni a koreai nyelvet. ^^ Nagy hatást tettek rám.

2PM-et is hallgatok, de tőlük nagyon kevés szám tetszik, leginkább WooYoung Sexy Ladyjét hallgatom, az nagyon tetszik. :D Meg 2AM-től is, na, tőlük csak egy számot...

Meg egypár lánybandát is, de előnyben részesítem a fiúkat, sokkal jobb hangjuk van, és sokkal jobb számokat adnak nekik. (Nem akarok megbántani senkit, ez a személyes véleményem. A lányoknak olyan dalokat adnak, mintha egy ötéves kórus énekelné, kicsivel jobb tánctudással.)

2012. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

én sajna se angolul se koreaiul nem tudok . :/ Majd egyszer... :)

2AM-től nekem csak az I was wrong tetszik.2PM-től csak 1-2

Én lányok közül a T-ara-tól szeretek 1-2 számot.SNSD-től is van egy pár.És BoA-t szeretem nagyon. :) Nővérem jár animecon-ra ott ismert meg egy jó pár kpop mániást :P És nem hajlandó bemutatni őket,úgyhogy n egyedül vagyok :(

2012. aug. 12. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!