Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A női programozókat is ugyanol...

A női programozókat is ugyanolyan jól fizetik mint a férfi programozót?

Figyelt kérdés
programozó szeretnék lenni 13/L és a nőket is keresik? Egy programozónak mennyi a fizetése??
2012. szept. 29. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem!Mert a nők szarok ebben!Maradjanak csak a konyhában.
2012. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első egy hímsoviniszta, nőgyűlölő f@szkalap.


Igen, ha jól tud programozni, akkor jól meg van fizetve.


Keresik e jó kérdés! Szerintem ha próbamunkán megfelelsz akkor ez nem lehet feltétel hogy nő vagy e.

2012. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha megnézed az elmúlt 30 évet, rengeteg neves cégnél dolgoztak/dolgoznak női programozók. Legutóbb asszem pont a Unity csapatában láttam női programozót, de pl ha megnézed a kezdeti Apple vagy Microsoft teameket, hogy csak a legkisebbeket említsem, már ott is voltak nők benne. Szóval fel a fejjel, ha ez érdekel és megvan az adottságod hozzá, nem lesz gond.
2012. szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

NEkem van női programtervező matematikus ismerősöm. Nem tudom a pontos fizetését, de hitel nélkül építkeznek. SZóval szerintem nem panaszkodik. Aranyos lány amúgy. És már egyetem alatt is dolgozott, nagyon keresett volt.


Az első válaszadó egy bunkó. Sok ilyen mozog a világban, ignoráld őket!

2012. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy távoli barátnőm programozó. 5 éve dolgozik, 350.000.-t kap. Szerintem kiemelkedő, ha az átlag fizetéseket nézzük. Igaz túlórázik is érte, de lássuk be, elég kis ár érte, főleg, hogy még nincs családja sem, és hol nem kell sokat dolgozni manapság? Akkor már érje is meg! Fiatal még. A mellékes gépszerelésről meg ne is beszéljünk :) Ha nyitott vagy a témára, lovagold meg a lehetőségeket, mert megéri! :)
2012. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszok:)
2012. okt. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!