Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tèvo legyek en...

Mi tèvo legyek en senikinek sem kellek?

Figyelt kérdés
az èn problèmàm ami igazàbol nem is problèma hogy gyonyoru szèp a testvèrem.nem vagyok rà fèltèkeny sot buszke vagyok rà,imàdom szeretem ès a legjobb baràtnom akinek mindent elmondhatok.csakhàt elèggè elnyomva èrzem magamat melette.nem tartom magamat rondànak,elèg sok bokot kapok de ha o megjelenik igazàbol mindennek vège.elèg sok fiut elvett màr tolem(persze ugy hogy megbeszèltuk.èn szinte egèsz nap csak dicsèrem,tole mèg egy bokot sem hallottam ami felèm irànyult volna.most is van egy fiu nagyon messze lakik ès vègre talàlkozni fogunk ès o is azt mondta hogy majd megosztozhatunk rajta a tesommal,de hàt èn csak magamnak akarok.a fiuk is csak azèrt lèpnek velem kapcsolatba hogy rola kèrdezzgessenek.tegnap megkaptam az a bokot egy fiutol hogy nagyon szimpatikus vagyok ès kedves persze csak azèrt mert segitek osszehozni oket.èn ki szeretnèk bujni ebbol a szerepbol.hogy a szèp làny testvère aki csak azèrt van hogy kozel jussunh "hozzà".persze erre mèg jon az is hogy tokèletes az alakja a fogai a haja.èn nem akarok fèltèkeny lenni rà.de szivem mèlyèn arra gondolok bàrcsak o lennèk.szerintetek?mi tèvo legyek?

#szèp
2012. szept. 25. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is az ilyen srácokat küldd el az anyjuk picsäjába.

Másodszor, olyan helyekre kéne járnod ismerkedni, ahol a nővéred nem szokott megfordulni.

2012. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves a tesód,nem tudnál felrakni róla egy képet?
2012. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!