Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mièrt jò egyesek...

Mièrt jò egyeseknek, hogy àllandòan kamukèrdèseket ìrnak be a csalàdi kèrdèsekhez?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 16:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindenki izgul miattuk, ok meg rohognek a markukba.Ez csak szerintem szemètsèg?
2010. okt. 13. 16:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem csak szerinted
2010. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Én is szemétségnek tartom...

Ez a kérdés viszont nem kamu -> minőségi javulás :)

2010. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondolom, mint te.

Velem is volt olyan, hogy válaszoltam egy kérdésre nagyon izgultam, hogy mi lehet szegény kérdezővel és kiderült, hogy csak kamu.Aki kamuzik könnyen lebukik mert egyszer úgyis olyat ír amit később megcáfol.

Én személye szerinte azokat a kérdéseket NEM nézek, hívom kamunak amelyek azt kívánják maguk után, hogy: Mi lenne ha? Szerintetek? Mit csinálnátok ha?-az ilyen típusú kérdések nem kamuk. Vélemény kérés.

Van aki csak szórakozásból jár ide, de vannak akik igazi problémákat, igazi kérdéseket osztanak meg velünk.

Én az olyan kérdésekre nem is válaszolok melyek első látásra kamu gyanúsak.

2010. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Unatkoznak.

Egyébként nem kizárt, hogy valaki meg pont annál a kamukérdésnél találja meg a választ a saját problémájára. Már jártam úgy, hogy ki akartam írni egy kérdést, de előtte rákerestem és más már megkérdezte ugyanazt előttem. Elolvasgattam a válaszokat, és kiderült, hogy kamu volt (bevallotta a kérdező a vége felé), de mégis írtak az emberek olyan válaszokat, amik segítettek nekem megoldani a problémámat. Azóta igyekszem meggyőzni az embereket, hogy nem azt kell nézni, kamu-e az adott kérdés, hanem válaszolni kell rá, vagy ha nem tetszik, kilépni és kész. Persze a provokatív/idióta kamuzások más lapra tartoznak.

2010. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolgukban unatkoznak, válaszokat generálnak.
2010. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem ami tokre felhaboritott, ez a HIV-virusos lany tortenete.Ilyennel viccelni...
2010. okt. 13. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!