Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek minden megadatik, míg másoknak semmi!?

Figyelt kérdés
Úgy értem ismerek több olyan lányt is aki gazdag,szép,mindent megkap amit csak akar,jó az alakja és persze tök boldog a szerelmével...míg én mind erről csak álmodozhatok. Ez mégis hogy lehet? Mások miért érdemlik ezt meg jobban mint én? Nekem ebből semmi sem jutott...sem sok pénz,sem szépség,sem szerelem...de még csak egy normális szerető család se. Én miért nem kaphatok csak egy icike picike darabot az ő boldogságukból? Egyszerűen nem értem,hogy én miért nem élhetek olyan boldogan mint ők.
2009. jún. 28. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ahogy mondani szoktam: Isten létezik, csak szívat minket.
2009. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
az a lényeg,hogy hogy fogod fel a dolgokat. a titok cimű filmet láttad már?(könyv is van)
2009. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Hogy van az, hogy egyes fiúknak a legjobb csajok jutnak, nekem pedig semmi, pedig kövér sem vagyok, adok is magamra, jófej is vagyok mindenki szerint és mégsem jön össze soha semmi
2009. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az élet.. Ha ezeken jár a kis buksid akkor nem is lesz jobb életed!! Inkább vedd kezedbe a dolgokat és ne várj arra, hogy minden majd az öledbe hullik. Ok, persze igazságtalan dolog, de túl kell lépni rajta és nem biztos, hogy akiknek most mindenük megvan később is meglesz. :)
2009. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell mindent elhinni... Nekik is vannak rossz dolgok az életukben, hidd el :)

Például én ismerek egy gazdag fiút, akit persze a szulei pénzelnek, látszólag mindene megvan, egzotikus kirándulásokra jár stb. stb. stb...

És képzeld el, hogy analfabéta!!! Mondjuk nem a szó klasszikus értelmében, de nagyon nagy írási és olvasási nehézségei vannak, ha diktálják neki akkor végképp nem tudja leírni... és elviselhetetlenul bunkó, barátai sincsenek, csak cigányok... Nagy szégyen :DD

Ne gondold, hogy minden olyan tokéletes!

2009. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Azért azt is tegyük hozzá, hogy kívülről meg távolról minden szép és csak az tudja, hogy mennyi gondja van, akinek meg kell oldani - tehát mindenki csak a saját problémáit ismeri és helyezi előtérbe és lehet, hogy azért érzel így...pedig a legtöbb ember nem boldog sajnos. Hány éves vagy? Ha még fiatal vagy, bőven változhat a helyzeted minden tekintetben.
2009. jún. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

01:20, nem lehet hogy a fiú diszleksziás??? Ha az, akkor nem szabad bántani, mert ez betegség és nem tehet róla!!!És nagyon gyakori betegség!


Kérdező, te pedig próbálj pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz!!

2009. jún. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Először is köszönöm szépen a válaszokat.

1.válaszoló: lehet,hogy van benne valami XD

2.v.: még nem láttam a filmet,de meg fogom nézni most hogy így ajánlottad...

3.v.: nyugi átérzem ^^ én is adok magamra,rengeteg barátom van,azt hiszem a 45 kg-ra nem mondhatom hogy kövér vagyok x)...és hát mégse jön össze semmi :( egy csomó fiú mondta már hogy "milyen cuki vagy" de járni egyik sem akar velem... XD

4.v.: persze tudom,hogy nem hullik az ölembe,de... az anyagiak nem rajtam múlnak,a szépség sem,a szerelem meg hát...tudod te hányszor próbálkoztam már? de mindig csak visszautasítást kapok...

6.v.: 16 éves vagyok. Tudom,hogy mindenki csak a saját problémáját látja,de egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy azoknak a lányoknak valamilyen gondjuk is lenne...ők nem betegek mint az a fiú akiről írt az egyik válaszoló. A szüleik is nagyon rendesek. Egyszóval jól ismerem őket és az ő életük tényleg....mint egy tündérmese...talán csak annyiban nem hogy ezek a lányok állandóan buliznak meg isznak sőt van amelyik cigizik is..de a többi..tényleg mint 1 tündérmese.

Mégegyszer köszi a válaszokat és ahogy írtátok...megpróbálok pozitívabban gondolkodni,a pasiknál tovább próbálkozom XD és megnézem a filmet. ^^

2009. jún. 28. 10:36
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Én pl. nem irigylem azt, aki állandóan bulizik meg iszik, inkább lenézem. Nem hiszem, hogy nagyon jó életük lenne, ezért kell kompenzálniuk. Hidd el, senkinek az élete nem tündérmese, de vannak jobb és rosszabb szakaszok. Lehet, hogy most azt látod, hogy nekik jobb, de lehet, hogy 10 év múlva ez változni fog. Ez olyan, mint hogy az én régi gimis osztálytársaim közül sem éppen azok vitték a legtöbbre, akik így éltek és látszólag gondtalan volt az életük. Majd meglátod pár év múlva.
2009. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember így érzi. A szomszéd kertje mindig zöldebb.
2009. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!