Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek minden megadatik, míg másoknak semmi!?

Figyelt kérdés
Úgy értem ismerek több olyan lányt is aki gazdag,szép,mindent megkap amit csak akar,jó az alakja és persze tök boldog a szerelmével...míg én mind erről csak álmodozhatok. Ez mégis hogy lehet? Mások miért érdemlik ezt meg jobban mint én? Nekem ebből semmi sem jutott...sem sok pénz,sem szépség,sem szerelem...de még csak egy normális szerető család se. Én miért nem kaphatok csak egy icike picike darabot az ő boldogságukból? Egyszerűen nem értem,hogy én miért nem élhetek olyan boldogan mint ők.
2009. jún. 28. 00:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg minden rajtad múlik, lehetsz szép, gyönyörű, okos, gazdag, híres, lehet rengeteg barátod, jó pasid meg amit csak akarsz, csak tenni is kell érte nem pedig várni a csodára ami sosem jön el.
2009. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekik sem olyan tökéletes az életük, ismerek olyat aki megkap mindent de fél az apjától, ha visz egy rossz jegyet a suliból már előre fél hogy csak az apja meg ne tudja.

Amúgy számos példa van arra hogy valaki szegény családban született és most már nagy lakása, vállalkozása van és a gyerekeinek is tudott venni autót. Lehetsz még gazdag, sikeres, boldog.

Nem tudom hogy hány éves vagy de tanulj szakmát, dolgozz sokat és ha lehet akkor ne vegyél fel hitelt mert elég nagy átb*szás:D inkább gyűjts pénzt

2009. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!