Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert van ez? Rèszletek...

Miert van ez? Rèszletek lennt!

Figyelt kérdés

Itt van ez a csodàlatos lehetosèg,hogy feltegyuk bàtran kèrdèseinket,beszèuljunk aggodalmainkrol,fèlelmeinkrol,amit màskor,màsnak,nem mernènk!

Mièrt van az hogy megannyi embertàrsunk csufot uz ebbol??

Nekik nincs ugymond: ciki kèrdèsuk?

Szeressuk egymast gyerekek!

Azert vannak a jo baratok........


2010. ápr. 23. 10:32
 1/10 A kérdező kommentje:

Mièrt van az hogy nekem soha senki nem vàlaszol?

Igazsàgtalanok vagytok!

Amolyan toporodott torpordogok!

Torpi szorpi!

2010. ápr. 23. 10:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért akad olyan ember is, akinek humorérzéke is van.Nem egy kérdés,magában is röhejes.Néha tényleg bántó a válasz,de nem szabad komolyan venni mindegyiket. Az igazi szeretetben sok a humor, vidámság. Persze csúfot üzni: azt jellemzi, aki teszi.
2010. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen igazd van!

Màris jobban èrzem magam!

Koszonom nagylelku vàlaszod!

2010. ápr. 23. 10:42
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Azért van, mert sok ember úgy vezeti le a belső feszültségeit, hogy az élő fába is beleköt.


Viszont vannak olyanok is, akik egyszerűen unják, hogy bizonyos kérdések egy nap 100x is előfordulhatnak, pedig a kérdés feltétele előtt az oldal kilistázza a nagyon hasonló, már feltett kérdéseket, tehát még keresni se nagyon kéne külön.


Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy annak érdemes válaszolgatnia, aki szeret segíteni. Aki csak bunkózni tud, annak ott van ezernyi más oldal.

2010. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hát ez egy ge.ci jó kérdés! Az egyik legértelmesebb, amit itten valaha olvastam!
2010. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Terhesek vagytok mindannyian!
2010. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1,Ezt miért a SZEXUALITÁS témában rakod fel?Erre élvezkedsz?

2,Töpörödött törpördögök b@zd,és törpi szörpi...maradj még az oviban :'D

2010. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
huhh, 19:49-olyan bunkó vagy, csak egy kérdés volt, miért nem tudsz normális választ adni? vagy akkor talán nem is kellett volna regisztrálnod erre az oldalra! és azért ide rakta fel, gondolom, mert ezt a kategóriát v. témakört nézik gondolom a legtöbben, és így több az esélye rá, h értelmes választ kap...habár tőled hiába is várná.elegem van az ilyen kis kreténekből, inkább neki kéne visszamenni az oviba, ha egyáltalán nem tudsz komoly választ adni. köszike
2010. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
előző voltam*neked kéne visszamenned az oviba
2010. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod.Ő feltette a kérdést én válaszoltam...ez van.A te színvonalad se sokkal jobb mint az enyém,ha ilyenekbe kötsz bele.
2010. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!