Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zene képes lehet erre?

Zene képes lehet erre?

Figyelt kérdés

Helló :)

Nem tudom mit tud csinálni a Zene az emberrel de ha én Serj Tankian-t hallgatok olyan mint ha valami angyal beszélne hozzám nagyon jó hangja van a faszinak :D

De más énekeseket is imádok főleg lány/lánybanda féléket és úgy érzem mintha felszabadulni készül minden fáradság és ideg belőlem és remegek az örömtől de nem tudom miért ez normális ?:) 14F



2012. szept. 21. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze ,hogy lehet ilyen.Most belehallgattam egy-két Serj Tankian számba ,ugyanis azt sem tudtam ,hogy eszik-e vagy isszák.És tényleg nagyon jó hangja van a palinak.:)

Mindenkiből kivált valamit a kedvenc zenéje.Én Pl. ha olyan zenét hallgatok amit nagyon szeretek akkor megőrülök.Volt már olyan is ,hogy szaladgáltam mint a mérgezett egér és közben tátogtam, (nincs jó hangom csak nagyon kevés számhoz ,ezért csak akkor éneklek ha egyedül vagyok itthon vagy ha csak a haverok hallják).Szüleim persze meg nem tudták mi bajom lehet.A jó zenétől pörgök mint állat.De van amelyik pedig teljesen lenyugtat.Akkor csak ülök vagy fekszek és bámulok ki a fejemből...

Szóval teljesen normális ha ilyeneket vált ki belőled egy zene.Innen tudod ,hogy tényleg szereted azt a zenét.:DD 14L

2012. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. szept. 24. 06:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!