Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá magam?

Hogyan beszéljem rá magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a baj,hogy nagyon beleszeretnék húzni a tanulásba,de nem sikerül ott hagyni a gépet,nem az hogy függő vagyok mert elvagyok nélküle de ha ottvan akk nembírom ki hogy ne üljek oda.. Bármit megtennék hogy a tanulás legyen az első!!

2012. aug. 26. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Huhha..ez valóban nem egyszerű.Én magamból indulok ki,mondjuk én szorgalmas típus vagyok,szôval mindig készülök órákra,de mikor net került a telómra ,akkor volt a gond.Mert a telóm ugye mindig ott,van,h nézzem az időt,hogyha tanulok,és nem bírtam ki,h ne nézzek bele ide oda..vagy bnőmmel ne beszêlgessek.Így többször megesett,h szobámba felmentem 3órára,h 'tanulok' de abból 1,5csak netezés volt..De erőt vettem msgamon,elhatároztam,h nem érdekel a net..fontosabb a tanulás.Főleg,h 11.be megyek.Tudom,könnyű mondani,de minden elhatározás kérdése.Elhatározod,h mondjuk 3kor nekiállsz tanulni 1,5 v 2 órát,és csakus azután üllsz gép elé.Csak egyszer próbáld meg,aztán már menni fog:)
2012. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, pedig akkor függő vagy...
2012. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Köszi Szépen!! Megpróbálom!

2. ...

2012. aug. 26. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Függő vagy, de még nem reménytelen.


Szerintem szedd le a monitort, mikor elkezdesz tanulni, és vidd át a testvérednek, hogy csak 3 óra múlva adja vissza.

2013. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem is gondot okozott. Mikor hazajöttem, és tanulnom kellett volna inkább először mindig a gép elé ültem és órákat gépeztem. Most már úgy csinálom, hogy ha sok a tanulnivaló, akkor előtte megnézem a leveleket,meg a fb értesítéseket, ha valaki rám ír akkor pedig szólok neki, hogy még tanulnom kell. De ha nemkell annyit tanulni, akkor gyorsan megcsinálom, és ha kész vagyok, akkor csak utána ülök a gép elé, és akkor már nyugotdan gépezhetek.
2013. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én a kirándulásokon, nyaralásokon jöttem rá, hogy gép nélkül élni nem rossz! Amikor egy-egy szálláson nem volt wifi...térerő... laptop stb. akkor rájöttem, hogy nem is hiányzik, mert sok minden mással el tudom magam foglalni, és a tanulás is lehet egyfajta elfoglaltság!
2013. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tanulj máshol, ahol nincs gép :)
2013. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!