Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tescoban most milyen laptopoka...

Tescoban most milyen laptopokat lehet kapni 90ezer forintig?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 14:55
 1/3 anonim válasza:
Egy műszaki boltban is kapsz laptopot 90 ezerért, vagy annál kevesebbért. A lényeg, hogy a tescoban ne vegyél semmilyen elektronikai cikket. Semmit! Hidd el, tapasztalat. Nem egy helyről hallottam már problémákat...mi is megszívtuk.
2012. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért?? :O
2012. aug. 16. 20:03
 3/3 anonim válasza:
Akiktől hallottam, a többségnél első-második használat után elromlott. Mi 2 webkamerát is vettünk, érdekesen egyiket sem lehetett feltelepíteni egyetlen egy gépre sem. Félreértés ne essék, nem mintha nem lennének jók az elektronikai cikkeik, csak nekünk nagyon gyorsan elromlottak. Lehet mi vagyunk ilyen balszerencsések, de én azt mondom, biztonságosabb egy euronicsba venni.
2012. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!