Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mely fegyverek...

Maxima2005 kérdése:

Szerintetek mely fegyverek (lő és nem lőfegyverek) a leghasznosabbak zombitámadás esetén?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyanyám ha beteszi a szegecses fogsorát,és megzavarják sorozat nézés közbe. :))
2012. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ.Ha jó vagy közelharcban akkor a balta, kasza,basketbollütők hasznosak.

Ha viszont jól futsz tanulj meg célozni is s könnyű, sok töltényest, ami nagyszámban van forgalomban így nagyesélyel tudod újratölteni egy-egy fegyverboltnál.

Eddig a leg....szarabb de firnyákosabb megoldás a fűnyíró volt valami régi filmben.

A leg stílusosabb/elegánsabb pedig kis női retikülből mini pisztoly Fido, jó a zombi a háznál-ból.

2012. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Már van kosárlabda ütő is????


A legjobb a shoti azon belül pedig a AA12 Automatic Shotgun.


Ha Oroszországban vagy akkor a kerek táras ppsh-t ajánlom de vigyázni kell vele mert mindig beragad!


Elterelésnek villanógránátot ajánlok(de a magnézium is megteszi) a zombik ugyan nem látnak de a fényt érzékelik.

a lényeg ,hogy takard el a szemedet!


UI:Fejre célozz!



Egy CoD-os Zombie b.uzi!

2012. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3.

Nem codozok és még csak meg sincs a játék csak épp a zombilendet néztem és akkor ötlött fel bennem ez a kérdés

2012. aug. 7. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor balta, bozót vágó kés,molotov koktél
2012. aug. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rakétavető, gránát, bozótvágó kés, minigun, M249 SAW
2012. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nos én már felkészültem van itthon balta,bozotvágo kés,desert eagle,sokkoló,ja meg ha addig nem jutok el akkor ott a légfrissitő meg az ablaktisztitó vagy a sp zenéje.........
2012. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A DEagle 50-est el is felejtettem, bár lehet a csuklótörő, nem előnyös, hogy gyorsan kell lőni...
2012. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

nem lőfegyverek akkor ink.:balta,kés,kard,stb.

lőfegyverek,m4a1 shotgun minigun vulcan

2013. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
vagy lézerkard vagy chuck norris
2015. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!