Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fürge Diákosok! Mivel büntethe...

Secu kérdése:

Fürge Diákosok! Mivel büntethetnek meg? (lent)

Figyelt kérdés
Kötöttem szerződést a DSZ-szel,hogy egy bizonyos szupermarketba árufeltöltő legyek.Be is mentem dolgozni,de úgy bántak velem,mint ha vmi semmirekellő lennék meg stb. Én telefonáltam a szövetkezetnek,hogy többször oda be nem megyek,de azt mondták ,hogy a héten még muszáj. Ha nem mennék be,milyen büntetést szabhatnak ki rám?
2012. aug. 3. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgytudom h akkor megtehetetik hogy nem fizetik ki azt amit eddig ledolgoztál ha 1 napot dolgoztál akkor aza 4-5 ezer forint talán nem nagy ár h továbbiakban békénhaggyanak de ien 10-20 ezenél már inkább menny be és küld el őket a kur.va annyukba a hét végén :D


Én teszkóba dolgoztam ottis volt 1 170 centis 50kilós szemüverges kis faszazt ugatott mindenkinek holott 1 érettségije vol csak annyi h ő ottvolt már 2 éve :D

Leugattam az elvitt a területi főnökhöz az mefg kiröhögte és nekem adott igazat :DDD ők is mind utálták csak vki berakta oda h nyoszogassa a többit.

ui.: 192 cm, 95 kg kopasz vagyok és másfél éve thai boxolok. képzelheted mennyire szeretem ha ien töpörtyűk bas.zogatnak :DD

2012. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!