Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szeretni?

Miért nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje úgy érzem,hogy képtelen vagyok bárkit is szeretni.Szinte szavakkal leírhatatlan amit érzek,úgy érzem nem vagyok ide való,hogy ez valami óriási hiba.Persze tudom hogy ez butaság.Már rég szerettem volna felrakni ide ezt a kérdést csak nem éreztem helyénvalónak,de sajnos az önuralmam eddig tartott.

Kérlek válaszoljatok,nagyon fontos ez számomra!

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. aug. 2. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz szeretni mert balf*sz vagy már boccs

Nem itt kene nyafognod hanem tenned kene valamit azért hogy szeress valakit

2012. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?
2012. aug. 3. 11:42
 3/4 anonim válasza:

Nem vagy szerencsétlen, ha tini vagy akkor ez egy természetes dolog, majd kinövödön, ezen néhányan átesnek, de túl lehet élni.

Ha viszont nem vagy már tinézser, akkor nem tudom megmondani,hogy mi a bajod. Hülyeség ilyet mondani, hogy nem tudsz szeretni, én erre inkább azt mondanám, hogy nincs rá esélyed, vagy éppen nincs olyan ember az életedben,a kit szeretni tudsz. Feltételezem, hogy a családodat, a szüleidet szereted, mert ha őket sem akkor már nagy a baj, akkor TE tudatosan nem akarsz szeretni, mert a tudatalatid ezt diktálja. De a diktálás is csak akkor következik be, amikor valaki nagyon sokszor bebeszél magának valamit.

Nem történt régen valami (csalódás stb.)?

Ha nem történt semmi, akkor a TE bajod, a TE döntésed volt, hogy nem akarsz szeretni.Neked kell eldöntened, hogy akarsz-e szeretni, vagy nem. Ha igen, akkor kezd a közeli családtagoggal és egyre jobban szélesítsd a kört.

Sok sikert hozzá. Remélem sikerülni fog! :))

2012. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a 3-as nem értem mégis miről beszél? én tudom épp, hogy a tinikre jellemzőbb az intenzívebb "szereteteskedősdi" . viszont az elsővel egyet értek. tényleg nem itt kéne nyafognod.

Van tippem, hogy miért nem tudsz szeretni: talán beképzelt kategória vagy és lenézed az embereket, de be kell látnod, hogy minden embernek megvan az értéke! még akiről nem is gondolnád, és olyan dologban jó amiről te nem. bár lehet, hogy téved feltételezés, de ismertem ilyeneket.

Talán különc vagy, és nem ismersz olyan embert aki úgy "megfelel neked" és egy "hullámhosszon mozogtok". akivel lelkileg kompatibilisek vagytok.

Bár else tudom képzelni mi tébolyoghat benned, olyan fura, hogy valaki amiatt sír, hogy nem tud szeretni? legegyszerűbb dolog a világon basszus. biztos van olyan ember akit tudsz szeretni. én ha tehetném nem szeretnék egyes embereket, szóval örülj mert ezzel előnyben vagy. nincs ezen mit erőltetni, talán majd jön valaki akit megértesz és képes leszel őt szeretni.

2012. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!