Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suliba tampon vagy betét?

Suliba tampon vagy betét?

Figyelt kérdés
Nyár elején jött meg és sokat gondolkodtam hogy a suliba tampont vagy betétet használjak.A tampontól tartok, elég nekem akkor ha vízbe megyek,de a betét meg macerás!!
2012. aug. 2. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
én betétet szoktam vinni...azt meg majd kitapasztalod ,hogy mikor kell betétet cserélni meg egy idő után megszokod
2012. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én tampont használok.:) otthon betét suliba tampon.:))
2012. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha tartasz a tampontól akkor egyenlőre használj betétet..én suliba felváltva használom..14/L
2012. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem elég ha betétet használsz. Én csak akkor szoktam tampont használni, hogy ha fürödni megyek. Elég szerintem neked is a betét. De ezt neked kell kitapasztalnod.

Ha van még kérdésed írj nyugodtan! :)

2012. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem suliba van egy 'készletem' a táskába,mindig viszek magammal. persze nem 5 csomag betéted meg tampont,hanem van nálam 2 betét,2 tampon,és 2 tisztasági betét. Meg görcsoldó is van,mert szokott görcsölni a hasam suliba. Egyébként én általában betétet használok,de a tampon kényelmesebbnek tűnik,e suliba betét..:)

12/L

2012. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!