Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok normális képeket...

Nem tudok normális képeket csinálni magamról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbáltam többféleképen beállni,sok képet csináltam,de nagyon szarok lettek:(Mobillal csináltam őket,sajna nincs gépünk.Szeretnék szexisnek tűnni a képeken,olyan "csajos"nak,de semmikép se k...ának.Hol tudnék ilyen beállásokat,pózokat nézni?És egyáltalán milyen legyen a háttér?
2009. júl. 13. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

pózok: a barátnőidnek nincsenek jó képeik? pl az ő képeiket nézd meg, vagy bármelyik lány myvipes, iwiwes képeit.

háttér: semmiképp se a szobádban, szerintem az nagyon béna. Én inkább azt javasolom, hogy most itt van a nyár, inkább valami természeti kép legyen a háttér fák stb...

Vagy ne törődj a háttérrel, mert photoshoppal szinezel valami hozzádillőt.

Amúgy nekem az a tapasztalatom, hogy már nem divat (hál istennek), ha valaki magáról csinál képeket, illetve nagyon beállitott pózokat választ. A legjobb ha egy barátnőd lefényképez téged párszor:)

2009. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Hát ilyen óvszeres meg nyalókás képeket semmikép se csinálj :D. Barátnős kép hát az meg olyan (tudom magamról), hogy nem tudsz olyan fejet/pózt felvenni, mint amikor egyedül vagy és saját magad fányképezed :)

Én általában photoshoppal kicsit feldobom a képet (kontraszt, fényerő) és máris jobb a kép :) de van egy jó oldal ahol pl a súlly felesleget is ellehet tüntetni :) www.fotoflexer.com ;) remélem segitettem :)

2009. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
mér mibajod van a nyalókával??? -.-
2009. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
gyerekes,béna.
2009. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem kérjél meg valakit
2009. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem pózolj ganyéédombbal. xDDD
2009. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!