Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el fateromnak,...

Hogy mondjam el fateromnak, hogy cigizek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Lassan 4 éve cigizek, és már unom a bujkálást. Napközben nincs itthon csak ő meg én , és még haza nem jön nővérem, vagy anya addig nem tudok rágyujtani.. Borzasztó. A "szokj le" és a "lehet már úgy is tudja" kommentektől kíméljetek légyszi. Egyébként egy buli alkalmával ami nálunk volt, látott az ablakból cigizni, anya mondta is h készüljek mert apa leszedi a fejem, de nem.. meg sem említette.. Ergo, nem akarja tudomásul venni h dohányzom.. Nagyon jó lenne már bevallani neki de nem merem.. Hogy mondjam meg neki, úhy hogy ne érje nagy csalódás és ne is verjen agyon? ( :D )



19/L



2012. júl. 11. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
akinek van esze az abbahagyja! én is dohányoztam 8évig,de letettem és azóta futok,többet eszek (ésszel) jobb az étvágyam,több az erőm frissebb aktívabb vagyok! de ha nem akarsz leszokni hajrá szívjad csak !!!legyél csak 50%os még ha nem is tudsz róla
2012. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy csaj vagy tudatosan tönkrebaszni a saját szervezeted, akkor kibírod azt is, amit apádtól kapsz! Én nem akarlak megmenteni, mert aki hülye , azt nem lehet. Aki ma, ennyi elméleti információforrás után még rágyújt, és esze ágában sincs leszokni róla, az meg is érdemli, ami ezzel jár! (egy ex dohányos, akinek idejében leesett a tantusz!)
2012. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kössz a nem hasznos válaszokat! :)
2012. júl. 11. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
de még mennyire hogy hasznosak! de ha már tényleg ilyen nagy lány vagy korod/cigi stb akkor "apa cigizem ennyi... ju
2012. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kár volt kiírni.. Sejthettem volna, hogy nem várhatok hasznos tanácsot azt leszámítva, hogy szokjak le..
2012. júl. 12. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!