Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan mondjam...

Szerintetek hogyan mondjam el, hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy cigizek, (apum cigizik) és fosok, hogy megölnek. ti mit mondanátok a gyereketeknek?

17F


2011. szept. 18. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
én is 17 vagyok és 14éves korom ota cigizek. szüleimnek nem mondtam el de nem is titkoltam egyszerüen megtudták de nem problémáztak mert ök is cigiznek. annyit mondtak hogy az én dolgom cigizek e de adni nem fognak :D nemtudom a te szüleid milyenek de 17évesen már azér önálló ember lehetsz ugyhogy nem hiszem hogy nagyon problémáznának. egyszer ha leültök beszélgetni és rágyujtanak kérj egy szálat te is vagy mond el hogy te is szoktál aztán kiderül mi lesz de sztem nem kell fosni:D
2011. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is olyan 14lehettem, úgy tudták meg, h keresett a barátnőm és apám benyitott..Annyit mondott csak, h még egyszer meg ne lássam..hát nem látta!

Párom féltestvére 16é, jó ideje az anyja vette neki a cigit, aztán leszokott idén nyáron!

Viszont volt egy lány ismerősünk még tiniként őt jól elverték, mer mennyire nem egészséges és hogy gondolta ezt ect..

Másik pl. 17é volt mikor mi tinik és 8é kora óta dohányzott..vele biztos nem törődtek a szülök..

2011. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hagyd abba, szüleid nem nyírnak ki, jobb lesz az egészséged, és még a pénztárcádnak is jót tesz:D
2011. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Múltkor voltmár olyan (kb 1 éve vagy többis) hogy fateromtól kértem egy cigit, adott is, és azt mondta mégegyszer meg ne lássa a kezemben. igaz azt nemmondtam, hogy rendszeresen bagózok...

Öcsémről tudják, hogy bagózik, bár előttük még sose szívta, csak nekik is úgy mondták, és ő még csak 13 éves. Max cseszegetni szoktuk amikor köhög, "nem volt elég a bagó??"...

2011. szept. 19. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
szia apa cigizek baj? hanem akkor előtted is csinálom ha baj akkor csak a hátad mögött.
2011. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!