Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a jó a cigiben?

Mi a jó a cigiben?

Figyelt kérdés
10/L

2012. júl. 10. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak akik azt hiszik a cigitől lesznek nagyfiuk, nagylányok, pedig csak a büdösebbek lesznek :)
2012. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ÉS mivan a 40-50 évesekben
2012. júl. 10. 22:37
 3/8 Zsocca ***** válasza:
24%
Azért jó a cigi mert hamarabb meghalsz tőle és ha ideges vagy még többet szívsz mert azt hiszed hogy attól majd megnyugszol pedig nem és akkor még feketébb lesz a tüdőd és egyszer csak tüdő rákod lesz és akkor már egyszerre két szál cigit is elszívsz mondván ha már lúd legyen kövér. na ere jó a cigi remélem megválaszoltam az élet nagy kérdését. és most szívj el egy hazait :D
2012. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 x) ***** válasza:

Tudod a cigiben van pár olyan anyag (például nikotin) ami nyugtató hatású. Tehát mondjuk egy olyan embernek aki sok stresszel járó munkát végez vagy valami miatt folyton ideges jól esik hogy a cigi megnyugtatja. Ez a jobbik eset. A rosszabbik az, mikor a 14-16 évesek azt gondolják jobban elfogadják majd őket ha cigiznek. Vannak még ezen kívül alkalmi dohányosok akik néha mondjuk bulikban elszívnak néhány szál cigit csak úgy. (nem vagyok rá büszke de ebbe a kategóriába tartozom)

Szóval a nyugtató hatásán kívül nem sok jó tulajdonsága van, a bőrödet teljesen tönkreteszi, az anyagcserédre is hatással van. De ugyanúgy mint például az alkohol ez is függőséget okoz, egy idő után a szervezet elkezdi érezni a nikotin hiányát és muszáj elszívni egy cigit. Persze ha rendszeresen dohányzik az ember. Tehát egy láncdohányos hiába tudja hogy milyen szörnyen hat rá, nem tudja letenni.

2012. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zsocca ***** válasza:
Meg kell hogy cáfoljalak én is láncdohányos vagyok és le tudom tenni a cigit! persze amíg alszom :D
2012. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 50 esek úgy vannak vele ha már 30 évig mérgezték magukat, akkor már minek abba hagyni...
2012. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 x) ***** válasza:
Zsocca: mintha keresztapámat hallanám... ő is mindig azt mondja hogy "egyszer úgy is mind megdöglünk"
2012. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alaque ***** válasza:
Ez egy olyan kérdés, mint hogy mi a jó a csokiban. Semmi. Valaki mégis szereti. Te miért szereted, mondjuk, a spagettit? Na, más ugyanazért szereti a cigit. Ízlések és pofonok.
2012. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!