Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Salétromcsíkok a cigiben, és...

Salétromcsíkok a cigiben, és különböző anyagokkal átitatott dohányok?

Figyelt kérdés

Észrevettétek,hogy ha letesztek egy égő cigarettát,nem alszik ki,hanem végig füstöl?Sőt bizonyos távonként kicsit felizzik a cigaretta,amit a papiron lévő salétromcsíkok okoznak.

Meg hogy ha valaki egy bizonyos fajta cigarettát szív,akkor nagyon nehezen áll át másikra,csak ha minden kötél szakad akkor gyujt rá más fajta cigire.Ezt meg az okozza állítólag,hogy különböző vegyi anyagokkal itatják át a dohányokat,ami egyedi ízt ad a márkáknak,s még nehezebbé teszi a leszokást.Én azt gondolom,hogy maga dohányzás fele ennyire sem lenne káros ha ezeket az anyagokat kispórolnák a cigikből.

Nektek mi erről a véleményetek?


2012. jún. 10. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Te meg már nem leszoktál? Mit foglalkozol akkor ilyenekkel?:D
2012. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De leszoktam. Attól még tehetek fel kérdést vagy nem??? :)
2012. jún. 10. 22:34
 3/3 Alaque ***** válasza:

"Én azt gondolom,hogy maga dohányzás fele ennyire sem lenne káros ha ezeket az anyagokat kispórolnák a cigikből. "


Ez így van, de én nem kispórolásnak mondanám, pont ellenkezőleg. Nagy bevételtől esnének el, ha nem lenne tartósítva és ízfokozva a dohány. Kiszáradna a cigi, nem lehetne a boltban tárolni hetekig, hónapokig. Olyan lenne, mint a kaja. Lejárt, dobhatod ki.

2012. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!