Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halottatok az Amerikában...

Halottatok az Amerikában mostanság történt több "Zombi" esetekről?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről??

és szerintem vannak akik "vírussal" kísérleteznek ...örök élet céljából :/ mi van ha balul sül el?



2012. jún. 23. 14:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy valami drogtól is történt és ha elterjed? ki csinálta miért? nem tudta milesz? honnan jött? [link]
2012. jún. 23. 14:17
 2/15 anonim ***** válasza:
lol amerikai népszava lol
2012. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Túl sok Kaptárt és Legenda vagyokot néztél, bioszból gondolom nem te vagy az osztály agya. Azok az emberek kábítószer és egyéb tudatmódosítók befolyása alatt álltak, azért estek neki más embereknek és azért nem érezték a lövés okozta fájdalmat.

És gondolom sok mindent (konkrétan semmit) nem tudsz a genetikai kísérletek és a vírusok kapcsolatáról...

2012. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem láttam még a kaptárt..

mert bioszból aztán tényleg olyat tanulunk ami ehhez egy kicsit is közelít, a te nagy agyaddal láthattad hogy írtam a drogot...

2012. jún. 23. 14:39
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg, zombikkal kapcsolatban alapmű (és a Legenda vagyokot is arról koppintották). Ha meg nem tanulsz ilyet bioszból, ne legyenek ilyen feltevéseid mint víruskísérlet az örök életért. Én egyetemen tanultam ezeket bioszból. Épp írtam a választ miközben te küldted a linket. És a kábítószer nem fertőző, csak ha az egyik ember vérárama kapcsolatba kerül a másik emberrel (mint az AISD-es tűk).

Szóval hidd el, ennek annyi köze van a zombikhoz mint a focilabdámnak.

2012. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
tudom miről szól, ő még egyetem:P ott még nem tartok. értemértem köszönöm
2012. jún. 23. 15:12
 7/15 A kérdező kommentje:
de a drog eltud terjeni
2012. jún. 23. 15:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogyan? Ilyenről még nem hallottam, hacsak nem úgy hogy megharap valami bekábítózott ember, de akkor sem kerül annyi szer a szervezetbe hogy jelentős tudatmódosulás menjen végbe. A zombis fertőzések vírusok, azok perig tudják magukat reprodukálni, míg a kábítószer egy idő után kiürül a szervezetből és volt-nincs.
2012. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ez normális ember fejében fel sem merül, ellenben, minél többet mutogatják ezeket a tvben, annál jobban fog terjedni, mert egy két pihent agyban meg fog ragadni. Lásd kóla, puska, sültkrumpli. Szóval ha ezt nem terjesztenék a híradóban, interneten, akkor mindenki jobban járna.
2012. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amerikában történő zombi esetek mostanság: Egy be LSD-zett srác megette egy csöves fejét. Szerintem kezdjünk félni :O
2012. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!