Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szép név a Szellő?

Szép név a Szellő?

Figyelt kérdés

Szeretném megvàltoztatni a nevemet egy àtlagos névről egy különlegesre. Végigolvastam, milyen ritka magyar lànynevek vannak és ez tetszett meg legjobban.

Még nem vettem fel a nevet,mert nem tudom,hogy mások hogy állnának hozzá. Attòl félek, hogy kinevetnek, esetleg kigunyolnak a nevem miatt (,mert sajnos az emberek manapság így viselkednek a másikkal szemben).

A (normàlis) vàlaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2012. jún. 11. 23:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Aranyos név a Szellő, de mi lenne, ha inkább Szelina lennél? Sebes Szellő így nekem fura. :S
2012. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy megin az elejére kerül a kérdésed, ucsó vagyok ismét:D


Elfelejtettem írni, hogy szólíthatnak Szellinek úgy is, h nem változtatod meg a neved! :-)

2012. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
68%
Lónak való név.
2012. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a Sebes Szellő szép név, nagyon aranyos és egyedi... Ha én megszoktam és megszerettem szerintem a környezetének is menni fog. :-)


Menjetek már a lovakkal. -.-


És még mindig azt mondom a te életed, a te neved élj bátran a változtatás jogával, ha igazán a tiédnek érzed! ;) A levélbe már érveltem miért jó. :)

És a nevünk is egy örökség, jogunkban áll megváltoztatni, ha nem tetszik. Ha a kisasszonynak a Szellő áll közel a lelkéhez, miért tartanánk vissza? :-)

2012. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még gondolkozom rajta.
2012. júl. 13. 09:52
 26/31 anonim ***** válasza:
az egyik ismerősöm lovának szellő a neve .kem tuti egy ló jutna róla eszembe pláne ug h Sebes Szellő ..nkem is elküldtenéd a neved ?
2012. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A Szellő szép név, ritka és különleges. Én Szellő Rózsa párosításban venném fel.

Viszont, a Sebes Szellő szerintem borzalmas.

amennyiben ritka magyar nevet szeretnél, szerintem sok szép név közül lehet még válogatni.

Pl: Alba, Babér, Árnika, Bíbor, Ajsa, Csende, Villő

[link]

2012. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nekem Szellő István jut róla eszembe. De ha neked tetszik, akkor legyen ez! Úgyis ez a lényeg!
2012. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
jót röhögtem xD
2012. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
49%
Legyen Szelesztina... Az jobban tetszik és akk is lehet a beceneved Szeli
2013. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!