Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit fog szólni...

Szerintetek mit fog szólni apukám?

Figyelt kérdés

van egy kutyám akit nem tudunk már állandóan sétáltatni és ezért állandóan átszökik a szomszédba ahol ki tud menni az utcára .. és már legutóbb a szomszédom kerítését is letörte amiből egyre nagyobb problémák vannak .. apukám erre azt mondta hogy el fogjuk altatni (még csak 7 éves)

de én ezt nagyon nem akarom mert nagyon szeretem .. ezért kiírtam egy kérdést ide az oldalra hogy mennyi az esély hogy el lehet ajándékozni és hogy kell valakinek, mire rögtön lett egy jelentkező, de erről apukám nem tud semmit..

hogy mobdjam el neki? mit fog szólni? ti mit szólnátok? 14/L



2012. jún. 9. 00:57
 1/5 SnGoten válasza:
szerintem akkor ajándékozd el, de előtte csekkold le, hogy a faterod tuti elaltatná.e a kutyát. Legjobb, hogyha anyukáddal, esetleg a nagyszüleiddel is meg tudod ezt beszélni. Sok sikert :)
2012. jún. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
anyukám már meghalt.. apukámmal és nővéremmel élek .. és apukám fogja eldönteni mi lesz végül, csak valahogy fel akarom vetni hogy lenne rá jelentkező..
2012. jún. 9. 01:18
 3/5 anonim ***** válasza:
először tudd meg h tényleg el akarja e altattatni. Lehet hogy csak idegességébe mondta és nem gondolja komolyan
2012. jún. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szépen lepasszolod a kutyát, mielőtt elaltatná. Nem is kell mondani semmit. Volt kutya, nincs kutya.
2012. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mért nem tudjátok sétáltatni ? agressziv gondolom. Abban az esetben apukádnak van igaza ha sétálni se lehet vele valami oknál fogva elkel altatni.
2014. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!