Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mégis mit csináljak? Megmondaj...

Mégis mit csináljak? Megmondajam neki az igazat? De akkor tobbé szólni se fog hozzám.

Figyelt kérdés
A pasi aki tetszik 18 éves, én pedig csak 14, de a legjobb haverja a szomszédom és ő azt mondta neki h én 16 vagyok..nemtudom hogy ezt honnan gondolta, de én ilyet nem mondtam neki...egész nyáron egyutt logtunk, és mindig elszokott értem jonni, hogy ki-e megyek..de szerintem csak barátként tekint rám :( Ha elmondanám neki hogy csak 14 vagyok, talán már barátként se tekintene rám, ugye? :(

2012. ápr. 10. 10:53
 1/4 uccu válasza:

A kérdés, hogy az igazság alatt azt érted, hogy a korod elmondod -e? Vagy azt, hogy tetszik neked?

Attól még szóba fog állni veled, ha tudja, 14 vagy. De talán a barátkozásnál ez teljesen lényegtelen, nem?

2012. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és nem tanácsos hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot, bármilyen nemü is
2012. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ha te nem mondtad neki hogy 16 vagy, akkor nincs gond. Ha arra kerulne sok, akkor ne hazudj neki, mond meg h 14 vagy, es esetleg jot nevettek rajta. Ha te is hazudtal neki, akkor az szar ügy :)

Szerintem addig közelits felé, amig szó nem kerül a korodra. Ha elkezd ő is érezni feléd valamit, akkor nem fogja érdekelni hogy 14 vagy és fog veled járni.

2012. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dark Nessy válasza:

1cipõbe járunk.. én mondjuk egy netessel jövök épp össze én 14 vok ô 18.. csak ott nem én verem át hanem sztem ô engem.. mondja h mennyire szeret meg minden de nem tom mi ebbõl az igazság :s

azt mondom hogy mond el neki:

14 éves vagyok de szerintem a kor nem számít.


14/L

2012. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!