Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nem szereti apukam a...

Miert nem szereti apukam a Csacska Angyalt?

Figyelt kérdés
Sokszor hallgatom a zeneit(csak naponta 5x-6x),es a testverem is meg apukam is mindig kivan ram akadva,amikor hallgatom,mit tegyek ?? :((:((:(( (bocsi az ekezetekert,nem magyarorszagi vagyok)
2012. febr. 16. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell tenned semmit,miért törődsz vele,hogy ők szeretik-e vagy sem?Mindenki mást szeret,nem kell a másikat erőltetni a saját stílusunkhoz.Te megszeretnéd vajon azokat a zenéket,amiket még mamád hallgatott? :)
2012. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hallgasd halkabban. Ők meg örüljenek, hogy nem dubstep vagy valami öngyilkos rap zene. :D
2012. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hallottál már a fülhallgatról?

Tudod-az az izé, amit a két füledre teszel és akkor senkit nem zavarsz a zenéddel. Már elég régen feltalálták.

2012. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kérdés-Válasz!:) válasza:

Azért ilyen szigoru nem kell lened ... Ne tetesd magad mintha te okos vagy ..ö pontosan mást kérdezet nem azt hogy mivel halgat...:)

Az én válaszom pedig: az én apám se szereti a csacska angyaét se a filmet de se a zenét mindog amikor netröl rakok filmet akk mindig roszat mond vagy magyaráza a magályét ...Én csak azt szoktam tenii hogy direkt beszélek rola meg minden ..de bezeg ö is nézzi..és akk elhalgat és nézii és képzeld többször néztem és bevált a tervem hogy kedveje a film azal hogy többszor rakom és ö saját maga mondta hogy most mijen jo film és zene... :)

2012. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!