Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek miért akarják...

Az emberek miért akarják mindenre tudni a választ?

Figyelt kérdés

kicsit fárasztó 1-2 kérdés amiket itt olvasok.

már azt is megkérdezik hogy kell a wc-t használni.

azért olvasom ezt az oldalt mert időnként vicces, és néha gondolkozni kell hogy valami írtó komolyan hangzó idióta választ tudjak írni. hihető legyen de egyben baromság, úgy ahogy van. ennyire hülyék lettek a magyarok, hogy képtelenek megválaszolni a kérdéseket és maguk után járni.

tudom ez is kérdés, de erről megvan a szubjektív válaszom. de mégis hátha ír vlki frappánsat.


2009. júl. 2. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát például hogy a többi ember véleményét meg tudjuk "hallgatni".
2009. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért akarják tudni, mert kíváncsiak. Amúgy szerintem nem csak a magyarok ilyenek. De ez már más kérdés.
2009. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de a gyakoriKERDESEK.hu oldalon mégis mit vártál? Hogy nem lesznek kérdések? Engem meg bocsánat, hogy ezt mondom, de az dühít, hogy állandóan le vannak szidva, akik olyan kérdést tesznek fel, amit már többször vagy egyszer feltett valaki. Ez a GYAKORIkerdesek.hu. Miért gond, ha egy kérdés gyakori? Miért gond, ha vannak kérdések? Senki nem szorít senkinek a fejéhez pisztolyt, hogy olvassa el a kérdéseket. Ha valaki nem akarja nem kell. De ne reklamáljunk már állandóan, hogy túl sok a kérdés ezen a honlapon.
2009. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzővel..
2009. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az emberek kíváncsi természetűek.Az az egyetlen "problémánk"(legalábbis én bánom) hogy az izmainknak kb. 20-30 az agyunknak is csak 20-30% -át használjuk.
2009. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!