Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindig orvos akartam lenni...

Mindig orvos akartam lenni főleg azért mert mindig olyan okosnak tartottam az orvosokat hogy azt hittem mindent tudnak. Most tőlem is azt várják hogy mindenre tudjam a választ, miért, azért mert ott a nevem előtt az a két betű?

Figyelt kérdés
persze tudom hogy minden orvos sokat tud de akkor legalább a szakmámmal kapcsolatos dolgokat kérdezzék.
2009. máj. 7. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ugyan még nem vagyok az, de elsőéves vagyok az orvosin. még igazából az orvosláshoz nem sok közöm van, de a családban már m indneki azt hiszi, hogy mindenkinek a bajaira tudom a választ, értem a különféle leleteket stb...én meg hiába mondom, hogy esélyem sincs, hogy tudjam, majd pár év múlva. de egyébként más témákkal kapcsolatban is halmozottan többször kérik ki a véleményem. szóval ez sztem az orvos-léttel együtt jár. fogadd el, előnye is van talán.
2009. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem azért nem mindenki van úgy vele, hogy egy orvosnak mindenre kell hogy tudja a választ. aki normális gondolkodású az tudja hogy senki nem tud tökéletesen mindent, maximum a szakmájában és ott is hosszas praxis után. szóval szerintem nem kellene ezen kiakadnod, mert először azt kéne megnézned ki az aki buta kérdésekkel próbál nyaggatni.
2009. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te se elhivatottságból lettél orvos :)
2010. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sok orvos egyáltalán nem tud sokat, és gyakori, az olyan aki annyira nem való erre a területre, mint te magad sem
2010. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!