Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van most már idővonal...

Miért van most már idővonal az üzenőfal helyett?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egyre több embernek van idővonala és egyre kevesebbeknek üzenőfala.

2012. jún. 5. 18:09
 1/4 anonim válasza:
Mert Mark "Cukkerberg" egy f*sz és mindent meg kell változtatni ami jó volt és hozzászoktak az emberek.
2012. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

őőő még mindig van üzenő fal az szinte ugyanaz... nekem nincs semmi bajom vele.

és azért van egyre több embernek van idővonala és egyre kevesebbeknek üzenőfala, mert divatba jött.. mint a csőnadrág. mostmár egyre több tininek van csőnacija és egyre kevesebbeknek bő nadrágja. ennyi.

2012. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mert szerintem előbb-utóbb úgyis mindenkié átvált, jobb előbb átállítani és megszokni.
2012. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos nekem is idővonalam lett...Nagyon utálom. Én azon peches emberek közé tartozom, akiknek a facebook automatikusan megváltoztatta.Merthogy elvileg szép lassan mindenkinek átállítják, aki még nem tette meg. Olyan ratyi...
2012. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!