Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook idővonal/üzenőfal,...

Facebook idővonal/üzenőfal, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

1. Mennyi időnek kell eltelnie a regisztrációtól, hogy aktív legyen az idővonal?

2. Addig is, amíg nincs idővonalam, hogy tudom beállítani azt, hogy ha valaki rámegy az oldalamra ne az információkat lássa, hanem az üzenőfalamat?

3. Hogy tudom beállítani, hogy legyenek fent képeim az üzenőfalamon (5 kép), vagy ez csak akkor él, ha valaki bejelöl?

4. Hogy tudok beállítani 5 képből álló borítót, míg nincs idővonalam?


Köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 21. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nekem mikor új profilt csináltam, kb. 1 hónapra rá tudtam aktiválni az idővonalat. Azt, hogy az üzenőfaladat lássák, azt nem tudod beállítani, ha már van több ismerősöd mondjuk 50 vagy 100, akkor fog automatikusan a fal megjelenni. Képek csak akkor jelennek meg, ha mások bejelölnek a képeiken és akkor lesz 5 kép az adatlapodon, ha min. 5 képen bejelöltek. De az nem borítókép
2012. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!