Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Változtatni az életeden, de...

Változtatni az életeden, de hogyan?

Figyelt kérdés

Az egész probléma kulcsa, hogy születésem óta ne, látok az egyik szememre..műszemet "kaptam (ez olyan kontaktlencse szerű". Emiatt feszengek, visszahuzódó és félénk vagyok, mert társaságban feszélyez a dolog, nem akarom hogy megtudják..(látni csak akkor látszik ha könnyes..) Ergo nem tudom elfogadni magam és nem tartom jó pasinak magam ( kisfiús a kinézetem)és nincs önbizalmam..


Barátaim nem igen vannak, nem járok annyira társaságba. csak a suli, éjjel munka körében élek..Most diplomázom, de a fősuli sem volt könnyű és nem változtatott semmmin.. A tanulásba is úgymond belefátadtam ( vagy vlmi ilyesmi..)


A családot tekintve nincs meg az a nagy családi légkör. Mindenki lót-fut, és intézi a saját dolgait és akkor szól max ha nem tudja elintézni a dolgot vmiért.. nincs egymásra figyelés..


kort és nemet is 24f



2012. máj. 26. 11:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!