Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezen tudok változtatni?

Ezen tudok változtatni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy amióta átkerültem gimibe, szinte semmi "életem" sincs. Általánosban legalább voltak barátaim, meg találkoztunk a sulin kívül is, de itt a gimiben.. Egyik osztálytársam sem szimpatikus nekem, mert a nagy része vagy ilyen kis anyucimániás, vagy iszákos vagy ilyen plázap*csa. Egyik általánosbeli barátnőmmel még szoktam találkozni, de csak havonta egyszer. :\ Vagy inkább fogadjam el, hogy nincs körülöttem olyan ember, akivel kitudnék jönni, és inkább egyedül járjak el turizni stb.?
2012. máj. 13. 13:06
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem fontos hogy az osztályodból haverkodj emberekkel... nézz körbe először az évfolyamban, majd az egész suliban, vagy akár azon kívül is.... de az elején nem muszáj rögtön legjobb barátot találni. a lényeg hogy legyen egy társaság, akikkel eljársz szórakozni, hogy legyen lehetőséged minél több új arcot megismerni!
2012. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
még 1 dolog: nyugodtan menj el egyedül turiba! Próbálj meg ott ismerkedni, szerintem bejön ;)
2012. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!