Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnák ezen változtatni?...

Hogy tudnák ezen változtatni? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja láttam egy olyan sorozatot hogy Az igazság nyomában és zombikról volt benne szó. Na én már az előtt is paráztam de most jobban és nem tudom kiverni a fejemből nincs olyan nap hogy ne gondolnák arra segíthetnétek!

2012. febr. 28. 17:55
 1/2 anonim válasza:

zombik nem léteznek. Próbáld elterelni a figyelmed. :D

nekem is volt egy félelmem. Nagyon féltem a magasba és amikor elmentünk nyaralni szembe kellett nézni vele. Egy elég magas és meredek helyről kellett lenézni mert nagyon szép volt a kilátás. Ahhoz hogy az egészet láthassam a "szakadék" széléhez kellett mennem és lenézni. Emlékszek nagyon féltem és izzadt de közben jég hideg volt a kezem. Olyan flegmán nem törődömséggel mentem oda olyan"leszarom ha leesek"(bár erre téll nagyon kicsit volt az esély de na..) és csak a kilátásra koncentráltam. Bevált :D

2012. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi! a zombik az agyra hajtanak.. szóval nincs mitől félned.
2012. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!