Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtál változtatni az életeden?

Tudtál változtatni az életeden?

Figyelt kérdés

1.Amikor elérkeztél arra a pontra h minden összejött és nem bírod tovább ahogyan élsz ,tudtál változtatni ?

2.mi segített benne ?(v ki ?)

3.tartósan megtudtad változtatni az életed, vagy aztán visszatért minden a régi kerékvágásba ?

4. mi a célod az életedben ?


Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 6. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen megtudtam változtatni. A mostani párom segített, hála istenek semmi nem tért vissza a régi kerékvágásba, bár az rosszul esett, hogy pár barátot is elveszítettem így.Céljaimat elértem, most újakat keresek.
2011. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1. fölültem a biciklire, kitekertem a szőlőbe, majd amikor lenyugottam visszamentem

2. én jobban szeretem a magányos farkas szerepet így én saját magam

3. ez ilyen hullámegyszer fent egyszer lent

4. hogy egyszer meghaljak...de lehetőleg minnél késöbb

2011. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Kénytelen voltam, nem akartam azon a szinten megrekedni.


2. Én magam. Minden lehetőséget felkutattam és éltem vele. Áldozatokat hoztam, keményen dolgoztam.


3. Tartósan megváltozott minden. Nagyon mélyről nagyon magasra jutottam. Többet értem el, mint amiről mások álmodni is mertek.


4. Lassan beindítok egy vállalkozást, emellett megtartom a jelenlegi munkámat, hisz nagyon szeretem, szeretném a gyerekeimet biztonságban, szeretetben felnevelni és mindent megadni nekik. Ezek a fő céljaim, és a legjobb úton haladok a megvalósítás felé.

2011. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Világéletemben a kövér, pattanásos lány voltam, aki ráadásul nem is volt olyan jó tanuló, hogy legalább a tanárok elismerjék. Magányos voltam, nem voltak igazán barátaim, és ez így ment egyetemig. Mert egyetem előtt közelebbi kapcsolatba kerültem egy fiúval, aki régen is a baráti társaságba járt, de nem voltunk nagy barátok soha. Szerelmes lettem, ő nem. De barátilag vagy fél évig együtt voltunk testileg, én lelkileg is. Majd le akarta zárni a viszonyt, én meg már nem láttam a rózsaszín ködtől, és úgy éreztem, belerokkanok. Azt hittem, soha nem látom az életben. És akkor dühből döntöttem, én így nem folytatom tovább, utálok az lenni, aki voltam. A 120 kilómmal minden nap 2 edzésre jártam a konditerembe, alig ettem, és végig volt erőm, mert éreztem, hogy ez így nem mehet tovább. És egyetemre teljesen megváltoztam, lefogytam, vékony lettem, a pasikat nem tudtam levakarni (de nem is akartam, nekem előtte senki nem udvarolt), szóval éltem az életem. Aztán vagy fél év nembeszélés után felhívott ez a barátom.. Na, gondoltam, most meglátja, mit veszített. De végülis semmit:) Mert azóta együtt vagyunk. Nekem ez volt a nagy változás, és ő segített benne. És utána is rengeteget.
2011. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!