Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a baj velem?

Operator6 kérdése:

Szerintetek mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Már 2 éve teszem a jogosítványt és nem tudom lerakni..:S A Kresz az ment elsőre a rutin is de a forgalmi vezetésnél valahogy leblokkol az agyam..:S Az oktatóm és az összes vizsgabiztos azt mondta hogy tudok vezetni csak vizsgázni nem tudok.. Elkezd remegni a lábam és a hányinger kerülget.Olyan hibákat elkövetek amiket a gyakorlaton simán elvégzek...kérlek segítsetek mit tegyek?? Már az önbizalmam a 0-alatt van!..:(

2012. máj. 24. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Valahogy le kell győznöd a félelmedet mert ez másképp nem megy. Én is annyira izgultam és féltem ,hogy elsőre nekem se sikerült. Második neki futásra sikerült ,de akkor már úgy mentem ,hogy sikerülnie kell . De akkor is tiszta ideg voltam . Ne add fel ,majd csak sikerül !!!! Próbálj meg nyugodt maradni és akkor nem követsz el hibát .
2012. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!