Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nem baratkoznak velem,...

Miert nem baratkoznak velem, pedig en kedves vagyok hozzajuk es megis ugy erzem senkit sem erdeklek, ugy erzem egy szurke kis eger vagyok?

Figyelt kérdés
Miert van az, hogy ha megbaratkozok valkivel egy ido utan mar alig beszel velem ugy erzem unalmas vagyok. Ha meg mar harman vgyunk mindig en vagyok a harmadik es ezt nagyon utalom senkit sem erdeklek ugy erzem, mit tehetnek annak erdekeben, hogy ez ne igy legyen igazabol azt szeretnem, hogy en legyek a kozeppontba de sose sikerul es ez nagyon bosszant.

2012. máj. 23. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél érdekes, legyen jó a dumád, csinálj egy foglalkozást amitol értékesebb leszel másoknak.Ha viccelodsz (csak ha van humorérzéked) akkor mindenkinek szinpatikus leszel. Jah és ne vágj mindíg depis képet, vagy ne keseregj sokat..Sok sikert;)
2012. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Azt tapasztaltam, hogy a barátságok nagyobb része csak érdekbarátság. Az igaz barátság amire gondolsz szerintem, nagyon ritka, ha egy embernek van 1-2 igaz barátja akkor már szerencsésnek mondhatja magát. A többi csupán ismerős.
2012. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, és a külső is fontos.
2012. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!