Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklek senkit...

Miért nem érdeklek senkit sem? Miért nem barátkoznak velem?

Figyelt kérdés
19 fiú vagyok. A gimi alatt nem voltak barátaim, csak egy-két srác állt velem szóba, de ők is csak a suli alatt. Az ismerőseimnek is gyakran írok msn-nen, vagy mailt, érdeklődöm, hogy hogy vannak, együtt örülök velük, ha valami jó dolog történt. De mindig csak 1-2 szóval válaszolnak, azt veszem észre, hogy senkit sem érdeklek. Nagyon szeretnék kimozdulni itthonról, de amikor megkérdezem őket, nem is válaszolnak. Beszélgetést is csak akkor kezdeményeznek, ha segítenem kell valamiben nekik. Facebook-on, iwiw-en sosem kommentelnek, pedig én mindig írok nekik valami szépet, poénosat. Nem tudok elmenni discoba, szórakozni vagy közös programra, mert mindenhol csak baráti társaságok vannak. De már nem is nagyon akarok, mert csak rossz érzésem lesz tőle, hogy nekem nincsenek barátaim. Nem tudom, hogy mi lehet a baj. Szerintem min. átlagos kinézetem van, és a tanulmányaim is rendben vannak, nincsenek rossz szokásaim stb. Beléptem egy csomó klubba, vállaltam nyári munkát, de ott is mindenki figyelmen kívül hagy. Mit tegyek? Nagyon szeretnék barátokat.
2010. júl. 11. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
vagy büdös vagy, vagy csúnya, vagy stréber... és annyira be akarsz mindenkinek nyalni ezekkel mit írtál hogy még jobban utálnak. vedd lazábbra
2010. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
lehet túl sokat nyalsz...nem szabad, legyél keményebb és határozottabb!Ha ők nem keresnek, te se keresd őket!
2010. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Biztos vannak, akik akarnak barátkozni veled. Csak lehet, hogy nem veszed észre, mert annyira eluralkodott rajtad a csüggedés, hogy a jó dolgokat mellőzöd. Egészséges vagy. Kedves. Gondolj erre. Továbbra is legyél kedves velük. De ne nagyon erőlködj. Lehet, hogy a nyomulásod zavaró. Beszélgess egy szakemberrel erről. Iratkozz be drámacsoportra. De egyedül is lehet jól ellenni. Sportolj, járj el a könyvtárba, olvass, kirándulj. Lesznek barátaid. Olyan nincs, hogy senkinek sem felelsz meg, minthogy olyan sincs, hogy valakit mindenki kedvel. Nekem sincsenek barátaim. De nem izgat. Egyedül jól megvagyok a jó kis depressziómmal, meg öngyilkos hajlamommal. Fogadd meg a tanácsaimat!

Üdv.: BetegÁllat

2010. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jársz egyetemre/fősulira??Vagy csak fogsz? mert ha igen akkor ott indits másképp..ne legyél csendes beszélgess mindenkivel és birni fognak.Kedves fiu lehetsz..küldj egy linket fotóval.;)
2010. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

írj privit és majd küldök ... :D

2010. júl. 19. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!