Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez velem hülye...

Miért van ez velem hülye vagyok van értelme h éljek?

Figyelt kérdés
Hiába tanulok hiába igyekszem csak rossz jegyeket viszek haza és ez kikészít...a suliban csak gúnyolni tudnak.az anyám meg legyint rám NÉHA h bánom is én mit csinál...a fenébe megint kettest hozott á leszarom...kb így lehet kivenni...mindig hibázom, próbálok jobb jegyeket hozni sőt mostanában jobb és jobb de anya észre sem veszi miből javitok!két ember van a világon aki megért engem az unokatesóm és a legjobb barátnőm...néha a mamámra meg a rokonaimra de csak ritkán...kérlek segítsetek!anyám is idegileg kivan és én is ideskedek h ne legyen ideg összeroppanása vagy valami hasonló..sokszor vagyok ideges,stresszes!segítsetek rajtam...kérlek!!!
2012. máj. 15. 14:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Néha van h a zene segít rajtam...
2012. máj. 16. 16:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Két embered van, aki megért téged ??

Nekem egy sincs ! !! ! ! ! ! !

2012. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz vagyok, nem vagy hülye, pont a stressz miatt nem fog az agyad, ..bocs ha csúnyán fejeztem ki, szerintem az az oka, vagy rossz a tanulási módszered. Nyugtatókat ne szedjél ! Esetleg gyógyteát főzz magadnak, relaxálj, kapcsolj ki , sportolj. A zene is jó, főleg hogyha megnyugtat, ahogy irtad. Megértem, h sok a stressz, de nem szabad tovább fokozni, nem szabad levezetlenül hagyni !

És ne aggodalmaskodj fölöslegesen, csak még jobban be stresszelsz, mindig csak az adott napra koncentrálj. Ne őröld magad, .....tudom hogy az egész ország depis, pedig a hunok erősek, és rettegettek voltak.... egykor.

Tényleg lazits napi szinten, a stressz nagyon-nagyon káros az egészségre ! ! !

Tapasztalatból mondom.

2012. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és a jegyeid....magad miatt tanulsz, vagy javitasz, a saját jövőd miatt. Nyilván, ezt te is tudod. Ne érdekeljen, hogy anyád mit szól hozzá.
2012. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!