Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legcikisebb...

Mi volt életetek legcikisebb élménye?

Figyelt kérdés
Nekem az,hogy megyek boltba biciklivel és ahol le szoktam leszállni a bicikliről nem volt hely,mert egy piros kocsi elvette,de ezt már jóval előtte észrevettem. És ahol a kocsi állt mellette 7,5 dm-re volt az árok. Én úgy gondoltam,hogy áttudok menni köztük. "Challaged Accepted" kihívás elfogadva mondtam magamba. És mentem és bele az árokba. Jó mély volt és ki kellett kúsznom belőle. de szerencsére se a biciklinek se nekem nem volt bajom mert oldalról belecsúsztam. És megint szerencsémre alig voltak az utcán.

2012. máj. 23. 17:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Na jó akkor elmondom. Egyszer .... öööö ... ciki hogy ilyen tökéletes vagyok :(
2012. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
68%

hagyd mar abba, nemvicces, és amikor elkezed irni h najo elmonod, nemhiszi az ember h vegre elmondod mert latja h b*szott rövid üzenet, szóval felesleges.


üdv: metrós gyerek

2012. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Unokatesómmal elindultunk sétálni a strandra :) találkoztunk 2 fiúval( nem ismertük őket) épp iszogattak és társultunk hozzájuk.. iszogatunk meg minden erre szóba jött az h én HANG vagyok megcsókolni az egyiket.. nekem sem kellett több.. oda hajoltam és szerencsétlen gyereket úgy lefejeltem, hogy felszakadt a szája:S első talira egy kicsit kemény volt :)
2012. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!