Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legcikisebb...

Mi volt életetek legcikisebb élménye?

Figyelt kérdés
Nekem az,hogy megyek boltba biciklivel és ahol le szoktam leszállni a bicikliről nem volt hely,mert egy piros kocsi elvette,de ezt már jóval előtte észrevettem. És ahol a kocsi állt mellette 7,5 dm-re volt az árok. Én úgy gondoltam,hogy áttudok menni köztük. "Challaged Accepted" kihívás elfogadva mondtam magamba. És mentem és bele az árokba. Jó mély volt és ki kellett kúsznom belőle. de szerencsére se a biciklinek se nekem nem volt bajom mert oldalról belecsúsztam. És megint szerencsémre alig voltak az utcán.

2012. máj. 23. 17:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Uh
2012. máj. 23. 20:19
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Oké mesélek. Egyszer történt velem, hogy .... ja nem. Még mindig tökéletes vagyok.
2012. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg van.


Mikor megnősültem, akkor a feleségem felvette a vezetéknevemet. Mittomén, Kovács Nóra. Egyszer bemutatott valakinek és én annyira zavarban voltam, hogy nem azt mondtam Kovács Béla, hanem Kovács Nóra. Remek volt.


Még a nyolcvanas években, a barátnőmmel randiztam és a Rákóczi úton az Uránia előtt volt egy hamburgeres. Akkor még nem volt Meki meg ilyenek. Olyan igazi békebeli hambi volt, sok hagymával, ketchuppal ahogy az kell. Betoltam a hambit és éreztem, hogy baj van, a ketchup el is indult kifelé a másik végén. Ott nem volt mese, el kellett menni valahova. Be egy kapualjba, lépcső alatt leguggoltam és jött aminek jönnie kellett. A csaj meg adogatta a papirzsepit. Mikor végeztem és jöttünk kifelé, akkor a földszinten egy öreglány már üvöltött utánunk. Spuriztunk. Igazi romantikus randi volt. :)



Nyolcvanas évek első fele. Dolgoztam a gyárban, ahol a főnök udvarolt a csinos fiatal takaritónőnek. Poénkodik velem a főnök - fene se tudta, hogy poénkodik, azt hittem komolyan mondja - "Ha meglátod a Mártit, kérdezd meg tud-e varrni, mert be kéne venni a nadrágomból 20 centit" Kölyök voltam, nem tudtam ez mit jelent. Mondom jó. Mit tesz isten, jön a csaj délután. Mire én:

- Na Pista, megkérdezheted a Mártitól!

- Mit? (Csávó nagyon zavarba jött, de nekem nem tűnt fel)

- Hát, hogy tud-e varrni, mert be kéne venni a nadrágodból 20 centit.

Az egész műhely dőlt a röhögéstől, a főnök beégett, én meg sokkal később értettem meg az egészet. :))))

Mondjuk a főnökre ráfért egy kis beégés, mert elég gáz arc volt.



Azt hiszem igy negyven felett könyvet irhatnék ezekből. :)

2012. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Több erre a címre esélyes dolog is történt:


Mindig is gyors volt az emésztésem, így sok szarral kapcsolatos történetem van.


1. szaros történet: Egyszer jöttem hazafelé a piros NDK-s kempingemmel még 2.-ba, már indulás előtt szarnom kellet.Elindultam hazafelé és majdnem hazaértem, amikor a záróizmom már nem bírta a terhelést és elengedett.Csak úgy ömlött a szar, így szaladtam be a WC-be, majd letoltam a gatyámat, amit addigra szín barnára fostam.Ez után lezuhanyoztam, majd kimostam a ruhákat.


2. szaros történet: Miután végeztem a szarással, törléssel, felálltam a WC ülőkére, hogy levegyem a polcról az spray-t amikor hirtelen telitalppal beleestem a WC-be( nem volt lehúzva)


3. szaros történet: 6.-os koromban voltam nyáron hittan táborban.Éjszakai túrára mentünk.Kiértünk a falu ( Dédestapolcsány) határába és mrgálltunk pihenni. Járkáltam ott jobbra-balra, majd észrevettem egy vakondtúrást az út szélén.Akkoriban nem szerettem a vakondokat, mivel tatám mindig arra tanított, hogy a vakondok szemét állatok és le kell taposni a vakondtúrást.Akkor is így tettem, páros lábbal ugráltam rajta, majd rá pár másodpercel retentő büdös tehénszarszag árasztotta el a csoportot. majd mindenki a tehénszaros cipőmet nézte.Leülten, majd egy gallyal hosszú küszködés ársn lekapargattam róla a szart.


4. szaros történet: Akkori barátnőméknél aludtam.Vacsorára gombás milánói volt.A gombától nekem mindig hasmenésem lesz pár óra múlva.Ezt tudtam is, de udvariasságból megettem azért, hátha most az előtte elfogyasztott keksz megfogja a dolgot.Sajnos nem így történt, ezért fél 12 körül kimentem a WC-re.Szép nagy visszhangzós WC volt és hát próbáltam én óvatosan engedni, de nem igazán jött össze.Jó nagyokat rottyantottam, hallottam, hogy a csajom a fal túloldalán majd meg szakad a röhögéstől.Számomra nem volt ilyen vicces.Utána egy jó ideig rotyinak vagy ratykonak hívott.


-tavaly az országos általános iskolai krikett versenyen nagyközönség előtt fejbedobtam egy gyereket a labdával.


-5.-ben órák után jöttem lefelé a lépcsőn, majd megbotlottam és haverjaim előtt legurultam a lépcsőről.



Döntsetek melyik a legcikibb.

2012. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
98%

Kórházban,sebészeten eltöltöttem 1 hetet,és már marhára unatkoztam,így bekéredzkedtem egy szobába Barátok köztöt nézni,mert volt tvjük.Ők ugyanis az amputáltak voltak jó nagy szobában,nekik hosszú a gyógyulás igy berendezkedtek.

Már késő ősz volt,fűtés semmi,kuporogtam egy üres ágyon,fáztam mint egy kutya.És feltettem a kérdést:De hideg van itt,lefagy a lábam,nektek nem?

Na az már nem is a ciki kategória volt...

26/L

2012. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
en egyszzer az egyik baratom 18 sszuletesnapjarol mentem haza kicsit berugva es sotet volt ahogy le menek az utrol megbotlotam a hidba es begurultam az arokba szerencsere nem volt viz bene csak csilant ami jol osze szurta job kezemet de enyivel megusztam :)
2012. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus hülyeként van pár..


Volt egy régi mikor új szép rózsamintás napozóm annyira szétcsúzdásztam egy barátnőm társaságában, hogy 2 órán belül kikopott a valagamon. A minta eltünt, pici jukacsok maradtak csak.


Még fiatalabb voltam, nyár volt, kaptam új egyberészes fürdőruhát. Egész nap azt viseltem othon, aztán felkaptam polót, farmert mentem sétálni. Hű tök jó érzés... aztán találkoztam az álompasival akivel már egy ideje alakulóban voltak dolgok. Sötét, minden kihalt nagyban csókolózunk mikor is a keze poló alatt megtalálta a fürdőruhát. Még kérdeni se merte miért....


Pár évvel késöbb mint rutinos fürdőruhaviselő... mégszeptemberben mikor jó meleg. Osztálytársam kérte maszírozzam kicsit a hátát. Mondom oké, sokszor kérik tőlem. Erre késöbb felpattant, hogy most ő engem. Mondanm se kell ő is megtalálta... na nembaj kivágtam magam, egy délután strandra megyek dumával.


Gondoltam harmadszor csak nem égek be hát suliba nem kéne viselni. Mondjuk legyen a városba csak. Erre jön szembe a párom, akkor már mennyünk ide, oda, én meg gondoltam milyen szerencsés vagyok, hogy látom....szüzességem elvevője aznap egy fürdőruhában talált...

Annyi kommentje volt hozzá: Hát ez se egy csipkeköltemény... de uriemberként nem elöttem röhögte szét magát. Utánna alkalommal még a csókunk félbeszakítva gyanakodva felhúzta hasamról a polót...megnyugodott nem fürdőruha. na ciki volt.


Ezek után újítottam egy szép térdig érő rózsaszín fehérvirágos fiúgatyát a fürdéshez.


Mentünk kutyával a tóra, én abban, nagy gumipapucsban (sok szikla miatt) meg atlétában a vízbe be az úszni nemtudó kutyámmal. A parton párannapoztak, minket néztek. Szép kutya, jó kutya, biztos jó melege lehetett....aztán szakadtak a röhögéstől mikor a vizslámat nem tudott úszni. Utánna úszok...azaz úsztam volna mivel a zsebeim légpárnásan fent maradtak a vízen s lassított. Sebaj, kutyát elkapom, kapálózik, hát már majdnem kint mikor felbuktunk s mint a lápi szörny kiemelkedtem kutyaszagún, zsebeim, pacsker iszappal tele, kutya meg hősként nézrám...aztán ment vissza a vízbe....


(Ugyanővele anyám játszotta el a Mobidick bálnát. Ugyanaz a tó, még több ember. Anyu molett is s ő se tud úszni....egy felfújható úszógumin keresztbe terült ki s a sziklák közt pancsizik. Kutya pórázon a kezében. Jött egy biciglis a kutyájával, miénk felnézett, meglátta s mint a rakéta elindult, húzv anyámat a vízből s kivontatta a partra. :) )na az ciki volt


NA most a gatya átka ismét lesúlytott. Gondoltam ha már úszni nem jó hát jó lessz városba. Nagyban ültem a nyri forró buszon izadva mikor is jön egy néne. Pattanok, tessék csak leülni... Néni köszöni, ránéz az ülésre majd rám....a gatya úgy átengedte az izzadságot, mintha legalább lehugyoztam volna az ülést...fapofával elfordultam, leszáltam nyomban s inkább gyalogotam a többi utat hazának.

2012. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Buszon állva utaztam, mikor egy hirtelen kanyarnál sikerült beleülnöm egy öregasszony ölébe.
2012. máj. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
ősz volt és mentem suliba mivel már deresedett ráléptem a fűre és elestem mikor beértem a suliba látom csupa tehénszar a hátam a lábam mindenem és bele is markoltam sikeresen,az egy elég pocsék nap volt.
2012. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
:) köszii hogy válaszoltatok. zöld pipa mindenkinek! tegnap 20:43 nem vagy tökéletes! :D
2012. máj. 24. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!