Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legcikisebb...

Mi volt életetek legcikisebb élménye?

Figyelt kérdés
Nekem az,hogy megyek boltba biciklivel és ahol le szoktam leszállni a bicikliről nem volt hely,mert egy piros kocsi elvette,de ezt már jóval előtte észrevettem. És ahol a kocsi állt mellette 7,5 dm-re volt az árok. Én úgy gondoltam,hogy áttudok menni köztük. "Challaged Accepted" kihívás elfogadva mondtam magamba. És mentem és bele az árokba. Jó mély volt és ki kellett kúsznom belőle. de szerencsére se a biciklinek se nekem nem volt bajom mert oldalról belecsúsztam. És megint szerencsémre alig voltak az utcán.

2012. máj. 23. 17:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Női mosdó helyett a férfibe mentem.

18l

2012. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer mikor kihívtak felelni még általánosban... nemes egyszerűséggel összefostam magam... de szerintem senkinek sem tűnt fel...
2012. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 VaGe válasza:
87%
Táborban lány ágyában vok és benyit a tanár aki anyira kiborult hogy igazgató hívásával fenyegetet és zavart el a szobámba
2012. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
egyszer nagyon kellet wc-remennem (pisilni), és bkv-val mentem... de még nagyon messze voltam a céltól, és a pasik biztos ismerik amikor zseben keresztűl próbálsz tenni valamit elenne. legfőképp csak fogdosod, szóval énis nyakig a zsebembe setalgattam a metróm, aztan kirtelen befogtam a veget és hat megtetl vizelettel, kegyetlenül fájdalmas ugyhogy kénytelenvoltam körülnézni h ki bamul és elengedni a kezem. az a gaz h ez husvet napjan volt és locsolkodni indultam. hat végülis sikerült...sose felejtem el
2012. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Ott állok a zuhany alatt és érzem, hogy jön a pisilhetnék. Úgyhogy gondolok egyet és elkezdek hugyozni a mosdóba. Erre benyit anyám, ijedtemben megcsúszok, a húgy spriccel mindenfelé, belekapaszkodok a zuhanyfüggönybe, erre az leszakad, és ott vagyok anyámmal a fürdőszobában egy szál pisilőben, egy leszakadt zuhanyfüggönnyel a kezemben.
2012. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer jöttem haza a régi ötösön,és rámjött a fosás...az a fajta,ismeritek,mikor még a karod is zsibbad,és szétrobbannak a beleid.

Félreálltam,bózotos mögé be,hátat forditottam a szántónak és elengedtem......:D

Észre se vettem a nagy igyekezetemben a hátam mögött a földeken dolgozó embereket....

26/L

2012. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szakadok. :D Vháá nagyon durvák mindenkinek ment a pozitív pipa mert válaszoltatok :D
2012. máj. 23. 18:14
 8/23 anonim ***** válasza:
1%
Amikor.... öööö.... nem. Én tökéletes vagyok.
2012. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Utolsó. Aha persze! Nah mesélj csak! :D
2012. máj. 23. 19:47
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Versenyen annyira izgultam, hogy más neve helyett a sajátomat hallottam, kimentem és elvettem a díját. Jött az igazgató, és elvette, mondván, hogy "Ez nem a tiéd".
2012. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!