Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy ha valaki szeret pelusban...

Hogy ha valaki szeret pelusban aludni meg hordani esetleg használni azt mér kell leoltani?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
mert beteges
2012. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek van kereszte
2012. máj. 20. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
engem nem zavar ha ezt teszed, mert nem is ismerlek )remélemÖ
2012. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nemis az még nem probáltam csak kiváncsi vsgyok mijen és lehet h nem is fog tetszeni és azér vannak ennél durvább dolgok amiket látttam kiirva :)
2012. máj. 20. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
mert biztos hogy nem normális és különben is ilyen pelenkás hordós kérdést már vagy négyet láttam itt, eggyik épp párt keresett itt
2012. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na az már beteg
2012. máj. 20. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Az már beteg? Komolyan itt húzod meg a határt?! LOL.


Egyébként szerintem is beteges. Felnőtt emberek vagyunk, akik képesek a wc használatra. Nem értem miért jó, hogy önként a saját vizeletedben és ürülékedben ülsz.

Na mindegy. Mindenesetre, ha már a mosdóba járkálás úgysem veszi el az idődet, néha figyelmet szentelhetnél a helyesírásra is...

2012. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!